2733
2739
عنوان

وقتی بچه شما امتحان داره ، چطور کمکش میکنید؟! خودش کاملا بیخیاله

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 45 پست

شما دوبار تذکر بده بعد دیگه کاریش نداشته باش.البته فردام کمکش نکن و نزار هم تقلب کنه😂با معلمش هم حرف بزن اگه نمره بد گرفت توبیخش کنه.دفعه بعد خودش میشینه درس میخونه.دخترا ترسوعن از معلم حساب میبرن.دختر منم چهارمه

شما دوبار تذکر بده بعد دیگه کاریش نداشته باش.البته فردام کمکش نکن و نزار هم تقلب کنه😂با معلمش هم حر ...

چی بگم والا

خیلی ریلکسه

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا بگو اگر درس نخونی درو تو اتاق یک ساعت به روت میبندم 

نه اینجوری نگید به بچه 

باز ممنوع بودن موبایل و تلویزیون بهتره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2728
متاسفانه میترسم نمره بد براش عادت بشه کلا زیاد به خودش سخت نمی گیره با هر شرایطی خودشو وفق میده. ح ...

عزیزم تو باید تنبیه کنی ابتدایی رو رد کنه یاد بگیره یعننی چی تنبلی کنه

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
نه این کار بیشتر فوبیا میاره که من متاسفانه خودم دارم😐

چی مسخره

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
پر اسباب بازی میشینه حال میکنه

خودت میدونی چی تنبیهی کنی دیگه مادرشی ها

2738
پر اسباب بازی میشینه حال میکنه

همون 

بچه های الان فرق دارن 

به نظرم سعی کن به درس علاقه مندش کنی 

مثلا فارسیش و به شکل داستانی براش تعریف کن 

یه جوری که خوشش بیاد 

ریاضی هم با بازی یاد بده 

یا مثلا بهش بگو بیا یه ساعت ریاضی کار کنیم بعدش بشینیم کارتون ببینیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
عزیزم تو باید تنبیه کنی ابتدایی رو رد کنه یاد بگیره یعننی چی تنبلی کنه

مثلا تکلیفش دیر می فرسته با اینکه معلمش بارها گفته قبل از ۷ شب بفرستید. بعدم راحت به زندگیش ادامه میده. میگم یعنی قانون واسش الزام آور نیست

مثلا تکلیفش دیر می فرسته با اینکه معلمش بارها گفته قبل از ۷ شب بفرستید. بعدم راحت به زندگیش ادامه می ...

😑😑😑ولی من بودم اسباب بازیاشو جمع میکردم 

دقیق تر قانون رو توضیح میدی لطفا. برام جالب شد

این قانون میگه اگه کاری رو دوست ندارید انجام بدید فقط 5 دقیقه به طور دقیق این کار رو انجام بدید ناخودآگاه وابسته میشی

من خودم انجامش میدم و از کتاب معتبری خوندم

من به هرچي ك بخوام میرسم . . ❥⇡↯『』⇡↯❥
😑😑😑ولی من بودم اسباب بازیاشو جمع میکردم 

به عنوان تنبیه

همون  بچه های الان فرق دارن  به نظرم سعی کن به درس علاقه مندش کنی  مثلا فارسیش و ب ...

آره 

این کارا رو کردم. متاسفانه  چون من خودم مدرس زبانم و هر روز بعد از ظهر کلاس آنلاین دارم ۵ ساعت ، وای فای به فور در اختیارش و عادت به وقت گذروندن توی نت داره.

2706