2737
2739
عنوان

همین الان چی فکرتونو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجای کاری من دوسه دستم لباس خریدم 😂😂😂😂 ۲۸پریود میشم 😥 تاریخش عقب جلو میشه لامصب 

من ۲۶

😂😂 لباسم خریدیییی دمت گرم بابا 

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2731
چی؟

فکر کردم خودرو رو میگی  

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
من ۲۶ 😂😂 لباسم خریدیییی دمت گرم بابا 

اره والا دو سه دست خریدم از این نوزادیا 😂😂😂😂

کلیم سوغاتی شوهرم دوسال پیش رف کربلا براش اورده بعد لباس بچه میاوردو بچه نمیخاس😒 حالا ک اینماه با بدبختی راضی شده من اصن نمیدونم چجوریه بارداری فقط گفتن اگه پریود نشی بارداری 😂😂😂😂

اره والا دو سه دست خریدم از این نوزادیا 😂😂😂😂 کلیم سوغاتی شوهرم دوسال پیش رف کربلا براش اورده بع ...

😂😂 چنسالته 

من ن روم میشه از دوروبریام بپرسم ن تو نی نی سایت ادمو مسخره میکنن😂😂😂 تو گوگل همه چی توضیح داده

2740
😂😂 چنسالته  من ن روم میشه از دوروبریام بپرسم ن تو نی نی سایت ادمو مسخره میکنن😂😂😂 تو گو ...

۲۳ اره والا منم خیلی شبیه همیم😂😂

ببین تو گوگولم اخه من سردرنمیارم این تخمکگذاری چیه اقا من این یه تیکه رو نمیفهممم😂😂😂

۲۳ اره والا منم خیلی شبیه همیم😂😂 ببین تو گوگولم اخه من سردرنمیارم این تخمکگذاری چیه اقا من این یه ...

هیچی اسپرم اقا بدو بدو میره دست تخمک خانومو میگیره دوباره بدوبدو برمیگردن تو رحم😂😂البته مزاح بود 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 
۲۳ اره والا منم خیلی شبیه همیم😂😂 ببین تو گوگولم اخه من سردرنمیارم این تخمکگذاری چیه اقا من این یه ...

من کیت تخمک گذاری و تازه فهمیدم چیه😂 خوب چیزیه بخر 

روزای تخمک گذاریت مثبت میشه میفهمی کی باید اقدام کنی 

پریودیتم مث منه اگ ۲۸ روزی باشی باید از روز ۱۳اینا تا ۱۸ اقدام داشته باشی الان یچی برات میفرستم خیلی باحاله اونم داشته باش بدردت میخوره 😁😁

من کیت تخمک گذاری و تازه فهمیدم چیه😂 خوب چیزیه بخر  روزای تخمک گذاریت مثبت میشه میفهمی کی بای ...

ببین برم بگم کیت تخمکگذاری ب داروخانه منظورمه 😂😂😂بگم کیت دارید 😂😂😂

بعدم نگا من ۵روز بعد پریودیم اقدام کردم و باز هفته بعدش 😂😂ببخشید البته🤭🤭

2706