2733
2739
عنوان

لطفا کمک کنید بچمو بندازم بگید وی استفاده کنم ؟؟؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 82 پست

۱۲ هفته این بچه الان بزرگه قلب داره دست و پا داره.فک کن با دستای خودت ی بچه رو بی گناه بکشی.چرا تا الان اقدام نکردی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته دوازدهم بچه بزرگه به اين راحتيا سقط نميشه دوما شما كه اختلاف داشتيد آيا با واژه اى بنام كاندوم ...

خانم من مشکلات شدید تنبلی تخمدان داشتم و یکی از لوله هام رو هم از دست داده بودم و چندین سال بود که اصلا باردار نمی‌شدم یعنی امکان با داریم یک در هزار بود وگرنه همه علم اینو داریم که چطور باید جلوگیری کنیم

2728

به نظرم این کارو نکن . اون قلب داره دیگ . گناه دارخ .

اختلاف مال همه هست . فکر کن تو و شوهرت دعوا دارید ی موجود دیگ بخواد بمیره ؟  دور از جون  فکر کن مثلا  دوتا از دوستای برادرت دعوا میگیرن و برادرت تماشا چی باشه   ولی اونا داداشت ب قتل برسونن شما ها میبخشید ؟ 

اون بچه صاحب اصلیش خداست ن شما و خدا نمیبخشه 

2740
خانم من مشکلات شدید تنبلی تخمدان داشتم و یکی از لوله هام رو هم از دست داده بودم و چندین سال بود که ا ...

خب عزیزم حالا ک خدا بهت شانس داده مادر بشی چرا میخوای دستی دستی نابودش کنی دلت میاد؟ فکر حل مشکلاتت باش اون بچه هدیه خداست ب خودت بیا 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
خانم من مشکلات شدید تنبلی تخمدان داشتم و یکی از لوله هام رو هم از دست داده بودم و چندین سال بود که ا ...

توکه انقد بلبلی میخونی حتما علم اینم داری بچه ۱۲هفته با زعفرون و این تجویزای ننه بزرگی تو خونه سقط نمیشه تشریف ببر دکتر

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بخدا قسم من آدم سنگدلی نیستم ،بخدا قسم جونم واسه بچه درمیره اما واقعا اومدنش به صلاحش نیست توروخدا کمکم کنید دکتر رفتم میگه بچه وقتی سالمه چرا باید دستور سقط بدم بخدا نمیشه همه چیو گفت ،نمیشع بیاد نمیشههههه😭😭

ادمى كه بچه نخواد با وجود تمام اين مشكلات بازم جلوگيرى ميكنه بعدم اينجور كه شما ميگيد پس اين بچه يه معجزس يه هديه از طرف خدا نگهش داريد شايد فرجى شد و مشكلاتتون رفع شد واقعا نميشه كشتش اون بچه الان كامله دست و پا داره صورت و قلب داره بخدا گناهه يه ادم كامل رو بكشى كاش قبل ٥ هفتگى كشته بوديش نه الان كه كامله