2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۲۰۰ یورو شما حساب کن الان میشه ۶۴۰۰۰۰۰ شما با این پول میخوای بری؟

خير منظورم دستمزد كسى كه ميخواد پديرش بگيره سيصد يورو كافيشه

منم نميخوام برم ،الان المان هستم

با سيصد هزار يورو اينجا خونه خيلى خوب ميخرن مردم

واسه زندگى سالى ده هزارتا لازمه با سيصد هزارتا ميشه سى سال زندگى كرد

كالج هم دقيقاً يك ساله هست ، اگر سه سال بشه بعدش ميفرستن ايران طرفو

كلاً سه سال ادم فرصت داره دانشجو شه اينجا

اگر برادرتون سه سال طول كشيده كالجشون شايد زبان رو اصلاً بلد نبودن نشستن دو سالشو زبان خوندن يا واقعاً يادگيريشون پايين بوده

من به هزار نفر كمك كردم واسه پذيرش گرفتن و ادمين گروه بيست و پنج هزارتاييم تو تلگرام واسه كسايى كه ميخوان بيان المان و به كمك نياز دارن

يا شما در جريان نيستين يا برادرتون سر كسايى كه ميخوان بيان رو كلاه ميذارن

اگه انگليسيم بلد باشين كفايت ميكنه يه سرچ تو گوگل و بعد دلسرد كردن كسايى كه قصد رفتن دارن!

خير منظورم دستمزد كسى كه ميخواد پديرش بگيره سيصد يورو كافيشه منم نميخوام برم ،الان المان هستم با س ...

اولا کلاه بردار خودتی.دوما بالا هم گفتم برادر من با موسسه کار می‌کنه اون همه پول رو برای خودش برنمیداره.در ضمن بردار من اینقدر آیکیوش بالاست که برای امتحان زبانش نفر سوم شده.منم گفتم بهتون خیلی ها رفتن آلمان از این طریق و من خودم پرونده هاشون رو دیدم.من دقیق در مورد کالج نمیدونستم که این جور برادر من کلاه بردار خطاب کردید.متاسفم  براتون.در ضمن من الان متوجه اشتباهم شدم میخواستم بنویسم ۳۰۰ میلیون نوشتم ۳۰۰ هزار یورو. برادر من ۶ یا ۷ ساله اون جا است.منم کسی رو دلسرد نکردم.بعدش هم اون همه پول برای خودش نیست برای انجام تمام کار هایی که باید براشون اون جا انجام بدن هست.شما یاد بگیر هیچ وقت به کسی تهمت نزنید بگی کلاه بردار.بازم میگم اشتباه از من.اگه کسی دلسرد شده بازم ببخشه.