2737
2734
عنوان

عروسی که کردید محله زندگیتون بهتر شد یا بدتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 66 پست
منم🙁🙁🙁 انقدرم که گرونیه حالا حالاها فکر کنم گرفتار بمونیم همینجاها

دقیقن ، فقط خونمون نوسازه تنها  دلخوشیم اینه ؛ هیچی نیس نه بازار نه مغازه خوب نه فروشگاه نه اب آشامیدنیش نه همسایه هیچی ، وای خدا یعنی میشه برم شهرمون

منم ازشهرسرسبزی اومدم شهر کویری  ولی دروغ چرا اینجاروبیشتردوست دارم بااینکه تنهام     ...

سخت امکانات کم بعد هیچ جا نداره همه مردم از بیکاری دایم سرک میکشن تو کارت

الان که کرونا اومد اما قبلش مدام شب نشینی و مهمون بازی بعنی مثل خاله بازی امشب خونه فلانی همه جمع دوباره فردا فقط خونه تغییر مبکرد

اما ما شهر خودمون اگه دست جمعی میشدیم میرفتیم مثلا لب دریا ، یا صبح کوه ، ، جنگل ،سبزه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین دقیقا همینه..منم که غر میزنم همسرم میگع تو که میدونستی من خونم اینجاست خوب خودت قبول کردی میبی ...

آره اون بنده خدا که مقصر نیست. ولی دلیل هم نمیشه چیزی نگم. مثلا میگم این محیط برای شروع زندگیمون کافی بود ولی برای پرورش بچه مون اینجا رو نمی پسندم و باید همه ی تلاشمون رو بکنیم که وقت مدرسه رفتن بچه مون دیگه اینجا نباشیم و بریم یک منطقه ی خوب. خودش هم قبول داره و حرفم رو میپذیره.  با غر زدن فقط عزت نفس همسرت رو میاری پایین و زندگی تون سرد میشه. ببین من اون موقع که شرایط همسرم رو پذیرفتم خیلی فکر کردم . توی اطرافیانم دیدم مثلا خانمی ازدواج کرده و توی محله ی خوب زندگی میکنه ولی همسرش اعتیاد داره.‌ یا چند مورد اینجوری که ترجیح دادم ایراد همسرم فقط محل زندگیش باشه چون  قابل تحمل تره.‌

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
آره اون بنده خدا که مقصر نیست. ولی دلیل هم نمیشه چیزی نگم. مثلا میگم این محیط برای شروع زندگیمون کاف ...

مرسی از توضیحاتت عزیزم❤🙏

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
مرسی از توضیحاتت عزیزم❤🙏

خواهش میکنم 😘😘

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
سخت امکانات کم بعد هیچ جا نداره همه مردم از بیکاری دایم سرک میکشن تو کارت الان که کرونا اومد اما قب ...

ماهم مهمونی نداریم بیشتر اوقات   کاری به کارکسی ندارم  شهرکوچیکه ولی همه چیز توش پیدامیشه ازنظرامکانات  چون شهر خودم خیلی شلوغه اینجا کم جمعیته بیشتر دوس دارم البته خو شهر خودم سرسبز همیشه جنگل ابشار دریاچه  تفریح انچنانی  ولی اینجا اینارو نداره چندتاجاپیداکردیم میریم سرسبزه ازشهر دوره😂😂بازم خوبه من شهر خودم دایم سرک میکشن توزندگی واسه این اینجارو بیشتر میپسندم

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚