2737
2739
عنوان

فردا تولد شوهرمه ولی....😭😭😭بیاین توراخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 29 پست
چرا سرده؟ باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه

بدش میاد میگه چجوری باید باشم و سردتر میشه😭😭

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از روز تولدم بدم میاد چون دوماه بعدش بابام فوت کرد حس میکنم از قدم بد من بود 😔

ن عزیزم این چ حرفیه خدارحمتش کنه😔

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃
2731
درگیری ذهنی داره از ی چیزی حوصله نداره ، داره خودشو لعنت میکنه یا عصبیه ریخته توی خودس ، فردا ی کیک ...

ن پارسال خیلی با شکوه براش تولد گرفتم درصورتی ک باهام سر بود و قهر😭😭الانم انلاین حتما با یکی دیگس من بهش گفتم انگار حوصلمو نداری شبخوش گفت نه شب بخیر

2740
ن پارسال خیلی با شکوه براش تولد گرفتم درصورتی ک باهام سر بود و قهر😭😭الانم انلاین حتما با یکی دیگس ...

چ جالب شوهر منم با من اینجوری بوده ، راستش انقدر نازشو کشیدم حالم از خودم بهم میخوره ، شدم ی موجود یخ عین خودش ، باورت نمیشه منو توی جمع فامیلاش میترکوند ، ایندفه زدم به جاده خاکی 

ببخشید میگماا شوهرتو زیاد تحویل کرفتی ، اونم توهم زده ، زیاد ادم حسابش نکن خودش دایورت میشه سمتت ، منم دو هفته دیگه تولد شوهرمه رفتم واسش ی پلاک گرفتم ، الان میخوام کوفت هم بهش ندم تا طلا ، ی مدت حسابش نیار 

وا چرا اینقدر سردین باهم دلیلش چی میتونه باشه

نمیدونم اجی😭😭😭

چ جالب شوهر منم با من اینجوری بوده ، راستش انقدر نازشو کشیدم حالم از خودم بهم میخوره ، شدم ی موجود ی ...

اره ی مدت کم محلش کنم میاد سمتم تازه من نامزدیم عقدیم ولی خیلی دوسش دارم ۱۸سالمه سنم کمه زود وابستش شدم😭😭

اره ی مدت کم محلش کنم میاد سمتم تازه من نامزدیم عقدیم ولی خیلی دوسش دارم ۱۸سالمه سنم کمه زود وابستش ...

اره ، عیبی نداره عزیزم ، من خیلی درد کشیدم ، بعد ده ساال زندگی ب این نتیجه رسیدم ، باز خوبه عقدید ، ما خانمها مهربون و احساسی هستیم ، اونام جنبه ندارن ، اگر این کاراش ادامه دار شد حتما باهاش صحبت کن ، مرد سرد ادمو پیر میکنه

اره ، عیبی نداره عزیزم ، من خیلی درد کشیدم ، بعد ده ساال زندگی ب این نتیجه رسیدم ، باز خوبه عقدید ، ...

خیلی یده سردی😭😔😔اره دیگه محلش نمیزارم😭😭

2706