2733
2739
عنوان

حس ششم هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوهوم دوسم نداره ؟ برنمبگرده؟ چرا تبریک تولد گفتم فقط سین کرد ؟

خودش رو برات گرفته اون نمياد طرفت ولي اگه دوسش داري دو سه روز صبر كن بعد حالش بپرس تحويلت ميگيره

البته تو رفتارت هم كمي تغيير بده

تكرار نميشوي💞
2728
خودش رو برات گرفته اون نمياد طرفت ولي اگه دوسش داري دو سه روز صبر كن بعد حالش بپرس تحويلت ميگيره ال ...

چه تغییری؟ خب میترسم اکه بیینه هی مشتاقم که دورتر میشه اگه میخواست خوب باشه سز تولد حداقل جواب میداد تولد خودم یا شب یلدا رو تبریک میگه؟ تولد خودم بهمتع

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
اخي چي بگم خواهر

منو جواب ندادی

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
چه تغییری؟ خب میترسم اکه بیینه هی مشتاقم که دورتر میشه اگه میخواست خوب باشه سز تولد حداقل جواب میداد ...

اوهههههه تا اونموقع كه ميره سراغ يكي ديگه

دو سه روز ديگه بهش پيام بده

تكرار نميشوي💞
2740
اوهههههه تا اونموقع كه ميره سراغ يكي ديگه دو سه روز ديگه بهش پيام بده

پس غرورم چی خیلی ارزشمو اورده پایین که فقط سین زده😞بیخیال مرسی اگه بخواد میاد خودش

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
از وقتي فهميده دوسش داري بيخيال شده يعني در اصل فاصله گرفته با دختراي فاميل زياد ميپره تو هم همش ب ...

عزیزم به منم میگی 

کسی که دوسش دارم حسش به من چیه؟

برمیگرده؟

باکسیه؟

یکم ویژگی هاشم حدس میزنی؟

2706