2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین که به دایی طرف داری فکر میکنی جواب سوالته...

...شما که آقایی نظر بده مثل این موضوعات نیست که چند تا مرد با خودشون گفتن بیا ببینیم کی میتونه مخ دختره رو بزنه و باهاش دوست بشه.ولی از ایشون خواستگاری اینجوری بوده ما نشنیدیم تا حالا

..............
قبول کن خب اون یکی برادره که نمیدونه تودوسش داری توهم کیس ازدواجتوکه میگی خوبه ازدست میدی

اره از دست میدم ولی اینکه مجرد بمونم و با فکر و خیال عشقم بخوپابم برام شیرین تره تا اینکه هروز ببینمش و عذاب بکشم

2738
...شما که آقایی نظر بده مثل این موضوعات نیست که چند تا مرد با خودشون گفتن بیا ببینیم کی میتونه مخ دخ ...

منم ندیدم

خواستگاری برن دیگه خبر میشن نزدیکان

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
اره از دست میدم ولی اینکه مجرد بمونم و با فکر و خیال عشقم بخوپابم برام شیرین تره تا اینکه هروز ببینم ...

نه باباازیادت میره مطمئن باش بروازدواج کن

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
2706