2737
2739
عنوان

بیاید بگید از چه کاری بدتون میاد یا چندشتون میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 25 پست

بدم میاد ازونایی که جلو بقیه دست تو دماغشون میکنن🤮🤮🤮🤮 واقعا اسمشو میبرم حالم داره بد میشه چندش آوره عووق 😑😑😑

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
دخترمنم فرفریه..دقیقا همه همینکارو میکنن منم بدم میاد یکی دست بزنه به موهام..دلم میخواد خفش کنم

خیلی رو مخه😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهام فره هر کی از راه میرسه دست میکنه توشون متنفرم از این حرکت😑

موهات فره؟

ینی توش پیتزا درست میکنن😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
موهات فره؟ ینی توش پیتزا درست میکنن😅

هاهاااااااا😂😂😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
وای خواهر منم میترسه به حد مرگ،یعنی ببینه از ترس حالش بدمیشه

من همش کابوسشو میبینم😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بدم میاد ازون دسته از آدما که مسواک نمیزنن و آدم نمیتونه دو کلام باهاشون حرف بزنه دهنشون معذرت میخام بو خر میده 🤮🤮 ..

حالا ماسک که الان میزنن برا همین جور آدما خوبه 🤨🤨 چون حرف میزنن حداقل بقیه رو خفه نمیکنن با بوی بد دهنشون 😖😖

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2738