2733
2739
شما جوش های هورمونی داشتی؟ چیا مصرف کردین

اره عزیزم من جوش هورمونی داشتم ...

من اصلاج مزاج رو شروع کردم خیلی چیزها کلا حذف کردم مثل شیرینی قند . لبنیات حتا . لبنیات خودش باعث جوش میشه 

مزاج من سوداییه با ی پزشک سنتی کلی سوال ازم کرد تو اینترنت اگ خواستی بهت میگم پیجشو ک ازش مشاوره بگیری رایگانه ی دستور تغذیه و ورزش بهم دادو شربت های گیاهی ک سودای بدنم زیاد شده بود از بین بره. ببین حتا بنظر من پلی کیست هم درمان میشه من در کنارش ویتامین ها رو هم میخوردم ک این رو از پست یکی از بچه های اینجا ک داستان جوشهاسو ب من گفت و پلی کیست بود فک کنم خوب شده بود .. من همین دو هفته پیش ازمایش دادم هورمونام منظم بود سونوگرافیم منظم بود.. یبوستم خوب شده و الان خوبم 

روتین پوستی هم واجبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو که مجردی . مگه قراره بچت عقب مونده بشه. اصلا ربطی به نازایی نداره. محردها جرات میست تگون بخورن هی ...

والا انقدر نصیحتم کردن این و اون که آی حامله نمیشی اگرم بشی ناقص میشه🤐

[QUOTE=166601123]اره عزیزم من جوش هورمونی داشتم ... من اصلاج مزاج رو شروع کردم خیلی چیزها کلا حذف کردم مثل شیرینی قن ...[/QUOTE

من اینستا ندارم اما بم گفتن غلبه بلغم دارم 

وااااای. از یبوست وجوش های آزاردهنده

2731
[QUOTE=166601123]اره عزیزم من جوش هورمونی داشتم ... من اصلاج مزاج رو شروع کردم خیلی چیزها کلا حذف کر ...

ی اکانت درست کن تبلیغ نمیکنم ولی واقعا ادم صادقی بود کسی ک با من حرف زد اخه طبق همون مزاجت میگه الان مثلا سودای بدنت زیاده یا نه کلی سوال میپزسه بعد میگ ازمایساتتو تشون بده و ...پیجش اینه

@naturalbeauty.ft 

نه عزیز من این چه حرفیه. اتفاقا داروی خوبیه . منتها آزمایش بده عملکرد کبدت چک شه و چربی خون و ... ۶ماه بعدشم خونت پاک میشه و میتونی اقدام کنی.

#vegan غذای من تپش قلب هیچ موجود زنده ای را نمی گیرد 🌿🌱🤍💚🕊