2752
2734
سال اینده علاوه بر کرونا امار خودکشی هم مثل کرونا میره بالا. بحدی که از دوربریاتون میشنوید

توی روستای ما کرونا کسی رو نکشته ولی سالی چند تا دختر زیر ۱۵ سال خودکشی میکنن

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیتونم بگم. ولی راه حل ها رو گفتم. من تا الان هشتاد درصد پیشگویام درست بوده. خیلی ها بهم ایمان دا ...

اگه پیشگوییت و حس ششمت خوبه و راسته بچه ی من چیه؟؟؟؟

چند سالمه؟؟؟؟

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
سال اینده علاوه بر کرونا امار خودکشی هم مثل کرونا میره بالا. بحدی که از دوربریاتون میشنوید

بگو ببینم من کی عروسی میکنم 

لدفن بگو پلیز

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
نمیتونم بگم. ولی راه حل ها رو گفتم. من تا الان هشتاد درصد پیشگویام درست بوده. خیلی ها بهم ایمان دا ...

میشه بگی شوهر من کی کار میدا میکنه الان داره درس میخونه تر رو خدا جوابمو بده

هر چیزی بدی که الان میبینیدسال دیگه سه برابر + مشکلات جدید که اصلا فکرش هم نمیکنید.

میدونی مدیون آدمهای زود باور میشی؟؟!بترس از خدا 

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍
هر چیزی بدی که الان میبینیدسال دیگه سه برابر + مشکلات جدید که اصلا فکرش هم نمیکنید.

خب اره دیگه هرچه میگذره بلاها بیشتر میشه گرونی بیداد میکنه فسادم کل عالمو پر میکنه😐

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏