2733
2734
عنوان

موهامو با تيغ زدم😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2758 بازدید | 60 پست
منم ادامه شو.گفتم خخخخ

اها من ادامشو یادم نبود😅😅

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هد شال بزن اصلا معلوم نمی شه

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

عزیزم دوماه دیگه موهات خیلی قشنگ میشه. زینک و آهن و یتامین بخور زودتر رشد کنه. سختیش دوماهه باید بپوشونی بعدش راحت میشی

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
2728

با تیغ زدی زود درمیاد، من انگشت لای موهام نمیرفت انقدر کوتاه کرده بودم، دو سه ماهه اونقدری بلند شد که بتونم قشنگ هرجور دوس دارم حالت بدم.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738

زود در میاد نترس من چند تا دوست دارم اینکارو می کنن هنیشه مهمونی نرو 2 یا 3 ماه بعد هر کی دید بگو پسرانه زدم اصلا تو کرونا چراباید مهمونی برید توجیه خوبیه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

منم دو سال پیش موهای دخترم رو با تیغ زدم الان خیلی بلند شده.اونقدر بامزه شد بود کلی ازش عکس گرفتیم.کلی رو سرش چیز نوشتیم.همینطور که بلند میشد هر روزش ی شکل تازه داشت.تجربه ی با مزه ایه.با حرص خوردن خرابش نکن.مراسم داییت هم میگذره

ببخشیددد

تصور کردم چقد خنده دار میشی با روسری  

چرا زدی خب

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕