2737
2739
الان مشکل چیه وراث به تفاهم رسیدن برای تقسیم؟

نه  هشت نفر هستن که چهار نفر قصد فروش ندارن بقیه قصد فروش دارن 

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برید دفاتر خدمات قضایی و تقاضای گواهی انحصار وراثت کنید که میفرستن شورای حل اختلاف حدود ۴۰ الی ...

ممنون مرسی

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
ببخشید به اجازه استارتر یه سوال.من دادخواست طلاق دادم و چون حق طلاق داشتم وکیل گفت حق اوکاله خودم سه ...

بستگی داره شما چه قراردادی با وکیل انجام داده باشید، اگر وکیل دادخواست طلاق رو به دادگاه نداده باشه یا در دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت نکرده باشه کاری انجام نداده که مستحق دریافت حق الوکاله باشه. در غیر اینصورت بسته به توافق میتونه حق الوکاله بگیره ، ضمنا شما میتونید برای پیگیری موضوع به کانون وکلای شهرستان محل سکونت مراجعه کنید.

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
نه  هشت نفر هستن که چهار نفر قصد فروش ندارن بقیه قصد فروش دارن

خب بعداز انحصار وراثت و اثبات وراثت اگه موافق نبودن دادخواست تقسیم ترکه +دادخواست فروش ترکه باید تقدیم دادگاه صالح کنید

موقتا اکانت دست منه
2740
ما دو تیکه زمین هست که هیچ مدرکی نداریم ازشون مدرکها رو یه نفر قایم کرده اونا رو چطوری بفروشیم یا تو ...

در تقسیم ترکه اگر کسی مدعی مالکیت اموال موروثی نباشه دادگاه موضوع رو به کارشناسی ارجاع میده و کارشناس در نظریه ی خود میگه زمین قابل تقسیم هست یانه، اگر قابل تقسیم باشه سهم هر یک از وراث رو مشخص میکنه، اگر نه میبایست فروخته شود و هر کس به میزان سهم خود پول دریافت میکنه، 

اگر کسی از وراث مدعی مالکیت باشد دادگاه به ادعای مالکیت رسیدگی میکنه، اگر مالکیت اون شخص پذیرفته بشه آن مال دیگه جز ترکه به حساب نمیاد در غیر اونصورت اون مال موروثیه...  همه ی این گفته ها مربوط به جایی میشه که مدعی مالکیت سند رسمی نداشته باشه...

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
تقسیم ارث چند ماه طول میکشه

کمتر از ۳ماه 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
ببخشید به اجازه استارتر یه سوال.من دادخواست طلاق دادم و چون حق طلاق داشتم وکیل گفت حق اوکاله خودم سه ...

اگه در قرارداد مالی که منعقد کردید قبول کرده باشید که در صورت هر گونه توافق صلح و سازش و... وکیل مستحق حق الوکاله دریافتی خیر نمی تونید پس بگیرید. بعد اون بنده خدای وکیل چون برای شما دادخواست ثبت کرده اداره مالیات در هرصورت ازش مالیات این پرونده میگیره پس نگید هیچ کاری نکرده در ضمن اگه شما توافق کردید وکیل الان باید بره دادخواست مسترد کنه،اداره مالیات به تمام این موضوعات اشراف داره و قبول نمیکنه که موکل پولش پس گرفته و ...  مثل این می مونه شما صبح عمل جراحی زیبایی پشیمون بشید و یا به هر دلیلی اطاق عمل ندید. بیمارستان در هرصورت هزینه رزرو اون عمل ازتون میگیره. 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و...