2733
2734
منم مهمانداری دوست دارم همه شرایطشم دارم اما ترس از هواپیما های ایرانی و بازار کار بدش پشیمونم میکنه

چند سالته مجردی؟

آره ترسم داره. من از ارتفاع فوبیا داشتم ولی بازم عاشقش بودم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ی ذره راجع به مهندسیا بیشتر صدق میکنه😁 چون دانشگاه هایی ک پذیرش میکنن زیاده ! و خیلیاشون الکی ف ...

بله نمونش خوذم رفتم بیرون از دانشگاه اینا رو یاد گرفتم اما الان چیزی که دو دلم کزده واسه مهمانداری بازار کار خرابش هست و پارتی که میخواد چون میگن الان همه میرن کلاس هزسنه میکنن مدرک میگرن اما استخذام نمیشن 

2728

مهندسی

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
چند سالته مجردی؟ آره ترسم داره. من از ارتفاع فوبیا داشتم ولی بازم عاشقش بودم

۲۲ سالم هست مجردم کلاس زبانم دارم میرم که قوی شم اما فکز میکنم به درد نمیخوره مهمانداری تو ایران

بله نمونش خوذم رفتم بیرون از دانشگاه اینا رو یاد گرفتم اما الان چیزی که دو دلم کزده واسه مهمانداری ب ...

من خودم شخصا اگ بین این دوتا مونده بودم میرفتم مهندسی

رشته خودمم الان اینه

اون هم ب خاطر سیستم هواپیمایی ایران :)

2740
۲۲ سالم هست مجردم کلاس زبانم دارم میرم که قوی شم اما فکز میکنم به درد نمیخوره مهمانداری تو ایران

ن برو خوبه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من خودم شخصا اگ بین این دوتا مونده بودم میرفتم مهندسی رشته خودمم الان اینه اون هم ب خاطر سیستم هوا ...

۴ سال درس خوندم میگم حیفه مثلا یهو برم تو یه شاخع دیگه توی عمران خیلی پارتی هم دارم میتونم برم سر کار اما نمیدونم چزا فکر صنعت هوایی اومد تو سرم😂

۴ سال درس خوندم میگم حیفه مثلا یهو برم تو یه شاخع دیگه توی عمران خیلی پارتی هم دارم میتونم برم سر کا ...

رشته ی خودت رو ادامه بده 

بالاخره این همه درس خوندی

ی مدت بگذره از سرت میوفته ماه بعد ببین بازم بهش فکر میکنی یا نه

دوست پسرم مهماندار بود اون این فکر انداخت تو‌ سرم 😂😂😂

بود؟ 😅

بازم خوبه به یه دردی میخورن😁

شغل باکلاسیه با اینکه مهمان داری🤪