2737
2734

من یه بار خدا یه چیزی نمیداد بهم هی گفتم بده خدا هر چی شد گردن خودم .وقتی داد دیگه باهاش شرط بستم که هر چی گفتم حرف من رو بیخیال باشه خودش بدونه چیکار میکنه .بده بگیره هر چی شد راضی ام خیلی چیز ها به صلاح نیست 

همون بهتر که رفت.نه عزیزم همدیگه را دوست داشتن.تو دوست داشتن بحث فرق میکنه در بدترین حالات هم باید ک ...

اره خدا رو شکر واقعا رفت صب فردا اگه طلاقم میداد بدتر بود که😬 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار خدا یه چیزی نمیداد بهم هی گفتم بده خدا هر چی شد گردن خودم .وقتی داد دیگه باهاش شرط بستم که ...

ایشالله که زندگی وفق مرادت پیش بره عزیز دلم🙏 مطمئن باش خدا هم دوست داره❤

2728
اخلاقای خوب شوهرتو بگو لطفا

دوسم داره بهم اهمیت میده اگه چیزی از خونوادم ببینه تا سالها نمیزنه تو چشمم همیشه دلداریم میده کلا دلش میخواد کاری کنه که من شاد باشم تو کارای خونه هم قبلا بیشتر ولی حالام در حد توانش کمکم میکنه از همه مهمتر تو خونواده خودش همیشه جلو همه طرفمو میگیره هیشکی جلوش جرات نداره چیزیم بگه البته ناگفته نماند که منم همینم براش و خیلی بهش اهمیت میدم (هر کسی اخلاقای بدم داره ولی خب اینقدر خوبا زیادن که به چشم نمیاد) 

2738