2737
2739
عنوان

بیاین خریدامو ببینید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همشون قشنگن

ولی این کار که زوووود عکس گذاشتی و طولش ندادی از همه قشنگتره😘

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
https://uupload.ir/files/n216_img-20201123-wa0054.jpg

اسی این همه چقد پولداری 😱❤❤❤❤❤🥀

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
2731
منم ی گهواره دیدم ۱/۷۰۰دلم میخادبخرمش نمیشه عکسش بزارم نمیدونم چجوری میزارین ک نشون بدم بینم میارزه ...

بزن اپلود رایگان عکس

یا بزن رو لینک زیر

آپلود عکس و فایل رایگان

متاهل و متعهد ب قلبش❤ #M                            من اگرخوبم اگربد ، ط برو خود راباش•••♡
2738
اسی این همه چقد پولداری 😱❤❤❤❤❤🥀

😂😂😂😂۱ ملیون شد  

ن اجی راسش اینا تو کمدیامه ایشالله قراره عروس شم

متاهل و متعهد ب قلبش❤ #M                            من اگرخوبم اگربد ، ط برو خود راباش•••♡
😂😂😂😂۱ ملیون شد   ن اجی راسش اینا تو کمدیامه ایشالله قراره عروس شم

اخی قربونت برم ایشالا من میترسم حالا خوبه ماله شما لباستون خوبه ماله ما فقط کمرش میبندیم کوردیم خیلی گرونه 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️میشه ۱ میلیون و نیم 

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
اخی قربونت برم ایشالا من میترسم حالا خوبه ماله شما لباستون خوبه ماله ما فقط کمرش میبندیم کوردیم خیلی ...

اخ الاهی  بگردم

خدا میرسونه نگران نباش

2706