2733
2739
عنوان

دیروز یه جوون بیست ساله رو با چاقو کشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 48 پست
واقعا خیلی کثیفن اصلا حس بدی میدن من با ادمایی ک با همچین ادمایی هستن هم ارتباط برقرار نمیکنم 

سوپر مدلی که گفتم یه نفر رو بد سوزونده. انگار دست گذاشتم روی نقطه ضعف طرف. میگم خودم پسرم طبق قانون اکثریت باید از همچین دخترایی استقبال کنم ولی بدم میاد ازشون. میگه دیوانه هستی و برو روانپزشک و از این حرفا

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو بابا داغون  عقده هاتو اینجا خالی نکن روانی

درست حرف بزن من خانوادت نیستم 

عقده ایی و روانی هم خودتی تو حتی سواد فهمیدن حرفای منو نداری ،حقتونه همین مرداد بزنن تو سرتون تاسسف

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗
وااای بااااااسواد خوش بحالت ک بااااسوادی اوسکول🤣🤣🤣🤣🤣

از حرف زدنت مشخصه در شأن من نیستی ، صدبار هم ریپ بزنی دیگه جوابتو نمییدم

2738
از حرف زدنت مشخصه در شأن من نیستی ، صدبار هم ریپ بزنی دیگه جوابتو نمییدم

خواهشا شما برو. داغون میشی برو دنبال طرز فکر خودت. یکی حرف حساب میفهمه یکی هم اصرار داره سرش بیاد تا بفهمه. منکه گفتم کسیکه تمرکزش روی قیافش باشه از ادب غافل میمونه. شما هم حرفمو به تلخ ترین شکل ثابت کردی.

چقدر تندو بد حرف میزنی 😏

جوابشو ندید. ایشون داغ میکنه بجای فکر کردن. چقدر اخلاق بدیه و چقدر آدم رو از منطق دور میکنه. 

خواهشا شما برو. داغون میشی برو دنبال طرز فکر خودت. یکی حرف حساب میفهمه یکی هم اصرار داره سرش بیاد تا ...

ادب که خوبه بعضی ها شعور هم ندارن عین بچه ها،

فکر نکن با یک تاپیک همین الان همه رو مطیع خودت می‌کنی ، تو برو با طرز فکر خودت سر کن نمی‌خواد بیای تو سایت زنان و بارداری شعار بدی ، اول یاد بگیر تو زندگی دیگران دخالت نکنید برای کسی تصمیم نگیرید ،نگاه به نامحرم نکن تا اینقدر همه سوپر مدال رو زیر بالا نکنی  این باور خانم برای زن خودت نگه دار ، و بدون تو فقط تو ذهن خودت ،خودتو بزرگ کردی تو دنیای واقعی اهمیتی نداری حتی اندازه یک پیام

جوابشو ندید. ایشون داغ میکنه بجای فکر کردن. چقدر اخلاق بدیه و چقدر آدم رو از منطق دور میکنه. 

تو خودت ذره ابی توان فکر کردن نداری، میخوای به زور حرفتو به کرسی بشونی ،میبینی سمت تو نمیام زورت میگیره توهین می‌کنی تو اصلا در شأن من نیستی ، به ادم زورگو نمیتونه دیگران متهم به بی فکری کنه ،یه نگاه به خودت بنداز 

ادب که خوبه بعضی ها شعور هم ندارن عین بچه ها، فکر نکن با یک تاپیک همین الان همه رو مطیع خودت می‌کنی ...

من هیچوقت همپای کسایی با طرز فکر تو که همه زندگیش اینه چهار تا مگس رو دور خودش جمع کنه نشدم. چیزای کمیاب همیشه با ارزش میشه نه چیزی که همه جا ربخته.

2706