2737
2739
مادر شوهر و عروس جنگ هاشون از اول خلقت بوده تا الان تا آخر دنیا هم این جنگ وجود داره فقط تو این فقط ...

درسته قبول دارم 

خداروشکر ک پسر ندارم بااینکه خیلی دوست دارم داشته باشم😄

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرش از پل گذشته 😁

والا من حاضرم خودم بگیرم بمیرم اون چیزیش نشه ی ساختمونم باهاش مریض بشه مجبور برم برسم بهش پدر شوهر و خواهر شوهرمم ک 11 سالشه میوفتن گردن من ولی من خودم بگیرم میتونم گلیم خودمو از آب بیرون بکشم

2731
انشالله که زود خوب میشه بهشون اب سیبو هویج و دارچین و زنجبیل و لیموی تازه بدید زود سرپا میشه

خودش یپا دکتره برا خودش 

خوب شده مثل شیر میغره

مادر شوهر و عروس جنگ هاشون از اول خلقت بوده تا الان تا آخر دنیا هم این جنگ وجود داره فقط تو این فقط ...

مگر اینکه پسر خودش دست مادرشو از دخالتا کوتاه کنه

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
2738

اگه پسر توانایی مدیریت داشته باشه هیچ جنگو دلخوری پیش نمیاد اینجا نقش مرد خانواده مهمه که چقدر بتونه روابط مادرش و خانومشو کنترل کنه  وگرنه هر ۳ نفر اسیب زیادی میبینن

کاربری برای دو نفر است
والا من حاضرم خودم بگیرم بمیرم اون چیزیش نشه ی ساختمونم باهاش مریض بشه مجبور برم برسم بهش پدر شوهر و ...

پس مجبورم بگم الهی ک سلامت باشن همشون😂

و همچنین شما 

مادرشوهر من کرونا گرفت و مرد  به شوهرم گفتم نمیبخشمش خیلی اذیتم کرد خداروشکر از دست حرفاشو ته ...

من خواهرشوهرام اینجورن خصوصا بزرگه خدامیدونه چثدبهم تهمت میزنه ودهن بقیه برعلیهرمن میکنه خداجوابش بده

2706