2737
2739
۲۰سال قبل دید منو اونموقع مانتو باز مد نبود  مانتو چاکدار و شلوار جین ابی میپوشیدم دید  ...

ای جان 😍بگو اون چاک الان اومده جلو....عزیزم فک کنم خیلی ساده و حرف شنو هستی

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
یعنی الان که همسر من بهم اعتماد داره و خودش میدونه من درست میپوشم و بهم تذکر نمیده و گیر نمیده بی غی ...

من قبلا مشکلی نداشتم 

تازگیا میخام جلو باز بپوشم زیرش ی چیز بلند فک میکنه دارم میپیچونمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
يا انگار خود خانما انسان نيستن بدونن چيكار كنن و چي بپوشن!!!!!!!!!!

دقیقا

یکیو نیاز دارن هی بهشون امر و نهی کنه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
حتما اوايل به حرفش گوش دادي حالا كم اوردي  هنوزم ميشه درستش كرد كم كم مار خودتو بكن جوري كه بح ...

اره دیقااااا بچه بودم تقریبا حرف گوش کن بودم الان دیگ حوصله ندارم اخه همینو میگ داری ذره ذره سواری میگی 

دقیقا یکیو نیاز دارن هی بهشون امر و نهی کنه

اینا کتک لازمن ..باور کن خوششون میاد میگن غیرت داره ..مرده.. عصبانی میشه غرور داره ..منم هیچی نمی گم میگم تو بهترینی 🤪

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
اینا کتک لازمن ..باور کن خوششون میاد میگن غیرت داره ..مرده.. عصبانی میشه غرور داره ..منم هیچی نمی گم ...

اره دقیقاااااا😂

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
کره مریخ فتح شد هنوز شوهر من درگیر پوشش منه 

شوهر من😁

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم