2733
2734
عنوان

به هرکی میپرستید قسمتون میدم پربازدید کنید زندگیم رفت رو هوا

| مشاهده متن کامل بحث + 12538 بازدید | 458 پست
نه شما عشق رو به مدرک و پول و ..... می فروشید 

مرسی لطف دارین ما هم در مورد خانوما همچین چیزی شنیدیم میشه به این شنیده ها اکتفا کرد؟میشه من بگم همه ی خانوما اینطورین؟اگه اینو بگم اول به خودم توهین کردم که خواهرو مادرم خانومن

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا نگو😔😭

بمیرم برات 😭ب اون دل شکستت دعا کن عشقم بگه دارم داماد میشم 😔😔😔😔

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2731
2738
زندگیت با صلوات خوب میشه؟یا پر بازدید؟؟؟🤣🤣🤣

شما از طرز صحبتتون مشخصه پر از عقده اید

شاید استارتر دلش خوشه به دعای چند نفر غریبه، چرا دل میشکنید اخه؟؟؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
شما از طرز صحبتتون مشخصه پر از عقده اید شاید استارتر دلش خوشه به دعای چند نفر غریبه، چرا دل میشکنید ...

بخدا آروم میشم وقتی دعام میکنن

نتیجه اش هم دیدم

توکل به خدا...ی صلوات مهمونم میکنی؟ خیلی محتاجم
من دیدم به چشم خودم هر چی هست بی معرفتیه  معرفت و عشق و .... فقط در حرفه  پای عمل برسه ...

خب دیگه میدونید چیه؟شب و روز متضادن اگه یکیشون نباشه اونموقعست که قدر هر کدومشونو میدونیم.الانم مرد و زن خیانت کار باید باشن که قدر ادمای وفادارو بدونیم

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...