2733
2734
عنوان

خانمه میگه جدایی میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 35 پست
تورو خدا خرافاتی نباشید ما تو چه قرنی داریم زندگی میکنیم! نذارید از سادگیتون سو استفاده کنن و جیبتون ...

یعنی دروغ میگع خیلی ام ناراحت شد گفتم تضمیتی هست یانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دروغ میگع خیلی ام ناراحت شد گفتم تضمیتی هست یانه

خودت چه فکری میکنی؟ عزیزم اونم ی آدم معمولیه مثل منو تو، خدا نیست که! اینا همش حقه و کلک

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2728
سوره فیل خوبه ؟

نمی‌دونم عزیزم اطلاعی ندارم. اما بهتره ب جای اینکارا با مامانت حرف بزنی

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738

نه چرت گفته

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
سلیطه بازی درمیاره

با عموت چی؟ با اونم نمیتونی حرف بزنی؟ فقط اصلا به بابات نگیا

عه؟ رضایتای پیجشم راجع ب فال بود ن جدایی 

بابات کجاست؟

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا