2733
2734
شیائومی نوت ۹ پرو با سامسونگa71 امکاناتش برابره ولی ارزون تره

دقیقا،سامسونگ فقط داره پول برندو صفحشو میگیره

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا کساییک ایفون دارن کار کردن باگوشی دیگه براشون سخته خواهر منم میخواد گوشی عوض کنه تاحالا همش ایفو ...

اره حالا برعکسشم هست کسایی ک با گوشی دیگه کار کردن با ایفون سختشونه

مننون ک جواب دادین😘🌹

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2728

iPhone 8 Plus ☹️

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
اره حالا برعکسشم هست کسایی ک با گوشی دیگه کار کردن با ایفون سختشونه مننون ک جواب دادین😘🌹

قربانت عزیزم⁦❤️⁩

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2738

هوآوی y5

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
منم...مدلش چنده مال من۲۰۱۷ عالیه خیلی گوشی خوبیه تاحالا اصلا خرابی و هنگی نداشته سه ساله دارمش یبارم ...

منم ۲۰۱۷ 

خداروشکر من راضیم . مال من گلد تو چه رنگ؟😍

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706