2737
2739

سلام 

من طبق سونو ان تی امروز ۳۹‌هفتع رو کامل میکنم.

هیچ علائم زایمانی ندارم.

کلی راه میرم 

دیروز کلی پیاده روی کردم. انگار ن انگار 

هر بار یک ربع میرم تا نیم ساعت چن بار در روز 

مردم فقط از پادرد 

وضعیت این روزهای من اینه ک پیاده روی تند میکنم بعد میترسم برای نی نی چیزی بشه بعد التماس میکنم حرکت کنه و چک میکنم.

شب تا صب هم توهم سوراخ شدگی کیسه اب دارم 

دکترم تا حالا معاینه نکرده منو فردا نوبت گرفتم ک لگنم رو معاینه کنه 

برا ۱۷ آذر میشم ۴۰ هفته کامل اون روز .

نامه بستری داده 

حالا سوالم اینه حتی اگر ۱۷ ام همه چیز خوب باشه قبول میکنه با  آمپول فشار زدن زایمانم انجام شه؟ یابزور میفرستنم خونه تا ۴۱ و ۴۲ هفته؟ 

والا طاقت ندارم دارم روانی میشم.

اصلا امکانش هست قبل از ۴۰ هفته با وجود شرایط خوب آمپول فشار بزنن؟ مردم از استرس بخدا 

دلم میخاد هم پول بزنه نی نی بیاد 

کاش همین فردا پس فردا نی نی بیاد 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

عزیزم اولا ک مبارکه

بعدشم تا ۴۰ نشده بچت بدنیا میاد 

اگرم نیاد آمپول میزنن بیاد

نگران نباش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
عزیزم اولا ک مبارکه بعدشم تا ۴۰ نشده بچت بدنیا میاد  اگرم نیاد آمپول میزنن بیاد نگران نباش

هیچ علائمی ندارم پس چرا هیچی هیچی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام ساکمو جم کنم میشه بهم بگی چی چیا بردارم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2728
هیچ علائمی ندارم پس چرا هیچی هیچی 

خواهر شوهرم مثل شما بود یعنی ۴۰ و پرکرد اما زایمان نکرد رفت دکتر گفتن برو پیاده روی

اینم تو هفته ۴۲ زایمان طبیعی کرد ماشالله خودش و بچش سالم

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤

وای بامنی ک عزیزم من برام زده ۱۶ ادر زایمانمه .منم ن درد دارم ن هیچی ورزشم اصلا نکردم  هنو تازه میخام توسایتا بزنم چ ورزشی خوبه ک لگن بازشه .دیروز بچه های نی نی سایت میگفتن دمنوش تخم شوید بخور کم کم باز میشه دهانه رحم .وروعن زیتون بزن ب ناحیه پرینه تو روز دوبار ماساژ بده تا نرم شه .حالا ازدیشب من اینارو خریدم تازه تمروز میخام استفادش کنم

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘
2738
خواهر شوهرم مثل شما بود یعنی ۴۰ و پرکرد اما زایمان نکرد رفت دکتر گفتن برو پیاده روی اینم تو هفته ...

چون سونو گرافی همیشه سن بارداری و دوهفته بیشتر از سن جنین میزنه.

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤
من۳۹هفته و‌ی زوز امپول فشار زدن پدرممممم درامددددد

براچی ۳۹هفته؟؟

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘

منم سر دخترم هیچ علاعمی نداشتم تا ۳۹ هفته و دوروز یهو ساعت ۶ صبح کیسه ابم سوراخ شد و تا شب زایمان کردم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
منم سر دخترم هیچ علاعمی نداشتم تا ۳۹ هفته و دوروز یهو ساعت ۶ صبح کیسه ابم سوراخ شد و تا شب زایمان کر ...

وای چقدر وحشت ناک .کیسه ابت پاره شد دردات شدت پیدانکرد؟؟

میخام ساکمو جم کنم میشه بهم بگی چی چیا بردارم

خودم 

شورت یکبار مصرف شورتکس شورت نخی 

یک ملحفه 

دستکش محلول ضدعفونی ماسک 

خرما کمپوت آناناس بشقاب قاشق چنگال فلاسک کوچولو چای کیسه ای 

پوشک 

شارژر موبایل 

دستمال توالت 

دمپایی 

لیوان 

لوازم آرایش 

نی نی 

یک ست کامل سایز ۰ 

یک ست کامل سایز ۱ 

یک پارچه برا زیرانداز

ست کامل بیمارستانی 

۳ تا شلوار اضافه 

دستمال مرطوب 

پوار 

تب سنج 

پوشک

شیشه شیر 

قنداق فرنگی بالش پتو تشک 

شیردوش 

من۳۹هفته و‌ی زوز امپول فشار زدن پدرممممم درامددددد

چی شد ک قبل ۴۰ زدن؟ خودت اصرار کردی؟ میشه بگی چطور بود چن ساعت طول کشید؟

2706