2733
2739
عنوان

توخونه تنهام یکی اومده پشت در

| مشاهده متن کامل بحث + 150764 بازدید | 805 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یول کاش منم میتونستم شوهرم و درست کنم

شوهرت چشه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2728
شوهرت چشه

تو جمع خیلی بهم توجه نمیکنه.در حالی که برادر شوهرام میچسبن به زناشون و خیلی هواشون و تو جمع دارن.

منم حس میکنم تنها افتادم حرص میخورم.

اگه نه تو خانواده خودمون این حس و ندارم

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
پدری ازش در اومد حسرت ی شب بیرون رفتن مونده ب دلش حقشه. بعد میگه هیچ باهوش نیستی گفتم آره ارواح ننت

گردن نگیر باهوش بودنتو. چشمت میزنه.😅😅😅

اون وقت من یبار شوهرم منو گذاشت خونه، خواهرش زنگ زد بره اونو ببره دور دور. منم دلم خیلی گرفت تو خونه. زدم بیرون‌. برگشتنی الکی واسه اینکه دیگه همیشه منم ببره گفتم غیرتت کجاس؟دو نفر راه افتاده بودن دنبالم. من تنهام. تو هم برو با آبجیت ... . بعد شوهرم شروع کرد به دعوا ک اگه تو پاتو میشکستی میموندی خونه، اونادنبالت نیفتاده بودن دنبالت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گردن نگیر باهوش بودنتو. چشمت میزنه.😅😅😅 اون وقت من یبار شوهرم منو گذاشت خونه، خواهرش زنگ زد بره ا ...

خوب کردی آخيش منم از اون موقع دیگه تنهام نزاشت در ب در شده آخ چقدر کیف کردم حرص میخورد😂😂😂

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2740
تو جمع خیلی بهم توجه نمیکنه.در حالی که برادر شوهرام میچسبن به زناشون و خیلی هواشون و تو جمع دارن. م ...

درست میشه میدونی ی سنی دارن منم شوه م همین طور بود باور میکنی بار دار بودم همه خونمون بودن از خانوادش گوسفندی سر برید دنده کباب و دلو جیگرشو با ی عالمه گوشت کباب کرد بوش بهم می‌خورد وای... باردار بودم آخه 😢از سر منقل می‌آورد ب همه میداد داغ داغ فقط ب من نداد هیچوقت یادم نمیره بعدم سر سفره از جلو من برداشت داد زن داداشش گفت بخور زن داداش مریم نمیخوره اما الان چه شده 37 سالش بهترین چیز مال منه مثلا کله پاچه که بار میزارم چشمش و زبونشو بنا گوشش مال منه بعد میگن بهترینش دادی خانمت میگه عشق منه مال تو هم درست میشه شک نکن 

درست میشه میدونی ی سنی دارن منم شوه م همین طور بود باور میکنی بار دار بودم همه خونمون بودن از خانواد ...

انشالله عزیزم.خدا صبرمون بده

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
انشالله عزیزم.خدا صبرمون بده

ب امید خدا