2733
2734

نميشه يهو انجامش داد. بايد كم كم عادتش بدي كه زندگي شما به خودت مربوطه. وقتي زنگ ميزنه يا سوال ميپرسه گزارش كامل نده يا وقتي ميخواي جايي بري يا كاري كني بهش خبر نده كم كم ياد ميگيره

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

واییی بعضی از این خانواده شوهرا خیلی رو مخن...همسایه ما خونه ویلایی داشت و یه زیر زمین40متری...دوتا پسرداشت..یکیشون که ازدواج کرد با وجود داشتن دوتا اپارتمان دیگه اما اوردنش گذاشتنش تو اون زیرزمین40متری....خیلی میخاستن روش تسلط داشته باشن..پسر وعروسه بعد دوسع سال  خونشونو جداکردن...بعدش ننه بابای پسره دوباره رفتن طبقه پایین خونه اونارو گرفتن و خونه ویلایی رو اجاره دادن....ننه اش میگفت باید هوای بچه مونو داشته باشیم....😠😠😕😕

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دائم ب بهونه های الکی زنگ میزنه. چجوری اجازه ندم🤔

یه وقتایی جواب ندین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
چجوری کنترل میکنه؟چیا میگه؟چکارا میکنه؟

مثلا امروز تا فهمید من سر کار نرفتم.

هزار بار زنگ زد.

حتی تایم استراحت ساعت دو و سه.

ب بهونه الکی.

میترسه من و شوهرم بریم بیرون با هم.

گیر میده میگه شام بیاید.

منم واسه اینکه خسته اش کنم

تا میگفت بیاید میگفتم باشه.

ولی وقتی میرفتم خونه اش کم محلم میکرد.

یا صبح زنگ میزنه

میگه دیشب اومدم خونتون

هرچی زنگ زدم در باز نکردی.

منم میگم خب زنگ میزدی ب گوشیم.

میگه گوشی همراهم نبود‌

فقط میخواد آمار بگیره.

میگه برقتون خاموش بود.

کجا بودین🤔

2728
نميشه يهو انجامش داد. بايد كم كم عادتش بدي كه زندگي شما به خودت مربوطه. وقتي زنگ ميزنه يا سوال ميپرس ...

دهنم سرویس میکنه.

اگه ی شب مامان و بابام دعوت کنم خونه ام و خبر دار بشه.

انقدر میگه انقدر میگه وای من دلم تنگ شده بود واسه مامانت.

اگه میدونستم میومدم.

دلم میخواد خودمو بکشم.

خدا اونروزو نیاره ک توی ی ساختمون باشیم.

خب ارتباطتو کم کن باهاش. چرا کنترل نمیکنی روابطتو!!!! 

مثلا از هر ده بار که زنگ میزنه چهار بارشو جواب بده اگرم پرسید چرا جواب نمیدی بهونه مختلف بیار. یا اومد پشت در لازم نیس همش درو باز کنی. یبار بگو حمام بودی یبار بازار یبار ایفون خرابه. اینجوری دستش میاد کم کم