2737
2739
عنوان

دیگه دلم میخواد فقط گریه کنم از دست این عفونت قارچی😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2014 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجورم الان ۲ساله جدیدا عفونت لگن گرفتم باید برم بستری شم

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2731

اگه کسی تجربه داره منم راهنمایی کنه... قبلا سابقه هموروئید داشتم الانم باز عود کرده اما ایندفه خارش واژن هم گرفتم باهاش... انگار چند تا دونه و. زخم شده پایین واژن... نزدیک مقعد 

ببخشید رک گفتم... برای سوزش و خارش ش دارویی هست استفاده کنم؟؟ 

برای بواسیر و شقاق دارم روغن تره میزنم 

استاتر من قبلا برای فازچ فلوکونازول خوردم و واقعا نتیجه گرفتم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
2740
تا دلت بخواد  ولی هرموقع مصرف کردم خوب شده

خب یه بار دیگه تا اخرش استفاده کن یعنی وسطاش ولش نکن بزار دوره نصرفت کامل بشه شورتاتم اتو کن و تو خونه شورت نپوش. از حمامم میایی با سشوار خشک کن خودتو گرمیجات و شیرینی جاتم کمتر بخور. بیشتر توی غدات سیر بریز

منم عین شمابودم

لگن اب ولرم وبتادین

واب ونمک و سرکه

اتو زدن لباس زیر

درمان همسر

مترونیدازول

ازیترو مایسین

همه رو امتحان کردم نشد

تافریز شدم وخوب شدم والان به شدت مراقبم

اخه بعضیا میگن جوش شیرین 😑😑😑چن ماه یبار منطورتون چیه 

نه نزن 

مثلا سه ماه یکبار یه دونه بگیر تا یه هفته هرشب بزن 

ارزونم هست ۱۵,۲۰تومنه

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2706