2733
2734

اسی پسر من چهارسالشه و مدتیه ک دارن براس تکرار میکنم 

با این ک هیچوقت جدا از من نبوده و اگر هم بوده یا پیش مادر شوهرم یا مادرم اونم مواقع ضروری 

بازم براش تکرار میکنم

وقتی می بینه من دارم لباس عوض میکنم پشتش ب من میکنه  

حمام رو اکثر مواقع خودم میبرمش 

از سه سالگی ب بعد وقتی حمام میبردمش فقط اونو حمام میکردم و لباسم رو در نمیارم

بهش گفتم کسی نباید  ب بدنت و قسمتهای خصوصی دست بزنه و... 

بچه‌ها سهل انگار هستن

باید از الان بگی تا بشه ملکه ذهنش تا چنددسال دیگه ک رفت مدرسه مواظب خودش باشه

شما فکر نکن یه هفته قبل از مدرسه رفتن بهش بگی اونم میگه اوکی و مواظبه...انقدر باید تکرار کنی تا اون موقع کامل بلد شده باشه 

اینا ی ک میگن زوده رو درک نمیکنم

همچنین شوهرت رو ... 

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم تاپیکارو دیدم هم خودمبچگیم برادر بزرگم که من کوچیک بودم شاید مدرسه هم نمیرفتم خواب بودم مامانم و ...

ن به بچت از الان بگو بزار بفهمه نگاکن مادرت بهت نگفته چقد برات سخته بوده الان خودت بهتر درک میکنی باورکن مادرمنم عین مادرتو اصلا حواسش ب بچش نبود هنوزم میگمش خدا مارو نجات داده تو اصلا تو باغ نبودی 

چی کرده بود مادرش

الی گفته بود وای باس نم میخاره اونم گفته بیار ببینم کشیده پایین کرم زده که حتما سوخته

منم وقتی گفتم چرا باز کردی گفت بچرو سوزوندی بد شستیش میگفت میخاره میسوزه باز کردم 

منم گفتم میگفتی رفتی خونتون به مامانت بگو نگاه کنه بهش برخورد تازه دعوا هم کرد 

2731

اصلا زود نیس  خیلی دیرگفتی  بچت از پوشک داشتی میگرفتی باید یاد میدادی  منم  بچم  دوسالش  بود همه روگفتم  گفتم اونجاخصوصی  کسی  نبینه ببینه عیبه  حالا هرموقع میبرشم حموم سه سال نیمشه  میگ مامان  اونجام توببینی عیب نییس😅😅😅

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

اتفاقا کار خوبی میکنی بهش میگی

بهش بگو اینا عضو خصوصی تو هستن

خصوصی هم یعنی اینکه فقط مال خودته

پس هیچکس نباید بهش دست بزنه

اگه کسی خواست دست بزنه بزن رو دستش و جیغ بزن و فرار کن بیا پیش خودم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
2738
هم تاپیکارو دیدم هم خودمبچگیم برادر بزرگم که من کوچیک بودم شاید مدرسه هم نمیرفتم خواب بودم مامانم و ...

منکه قشنگ ب بچم توضیح دادم کامل میفهمه کسی نباید, دسش بزنه حتی یه روز اجازه دادمش خونه عروسمون که دیوارب دیواریم رفته بود واس جیشش امد خونه جیش کرد رف گف نمیزارم کس دیگه دس, بزنه بهم 

حالا من پسرم که به دنیا آمد دخترم ۴ سالش نشده بود بعدش منم بهش فقط گفتم تو برو انور من جای داداشت عو ...

دختر منم پسر کوچیکه داداشم رو اتفاقی دیده بود بهم میگفت چرا ماله اون بزرگه زشته من حرفی پیدا نکردم بگم 

میترسم همه اینایی که گفتمو بره بگه خیلیی زود رفت همرو یکی یکی گذاشت کف دشته باباش اگه یکی از اینارو ...

خب اینو هم یادش بده

که وقتی من یه چیزی بهت میگم نباید بری به کس دیگه‌ای بگی 

بخند، همین  

کار خوبی کردی. یه بار پسر خاهر شوهرم همسن دخترم دقیقا بچمو تو حموم دید از دور دزدکی بهش میگفت شورتتو دربیار 😐😐😐😐بچه 4 ساله فک کن.یه جوری گوششو کشیدم پرتش کردم وسط هال از ترس داشت سکته می‌کرد دیگه هم نمیزارم دخترم بدون من بره جایی. دقیقا هم حرفای شمارو بهش زدم بچه باید بفهمه این چیزارو قبلا خانواده هامون فرهنگش نداشتن کلی ماها ضربه خوردیم خاطرات بد تو ذهنمون مونده که شاید جرات نکردیم تا حالا به کسی بگیم. تو رساله هم نگاه کنید نوشته متعه با دختر 3 ساله حلاله بشرطیکه پرده شو نزنن. وقتی تجاوز انقد عادي و شرعيه ما چاره ای جز پیشگیری و احساس خطر نداریم

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2706