2737
2739

امروز بهش گفتم هرکی گفت شلوارتو دربیار نزارش بیا بهم بگو داد بزن یا یکی گفت بیا بازی کنیم به کسی نگو بیا  بهم بگو بازی نکن و این حرفا

رفت همرو به باباش گفت اونم عصبی شد این حرفا چیه به بچه یاد میدی روشنش میکنی مشکوک میکنی

خب چیکار کنم چطوری بگم 

دخترمم اصلا توجه نمیکرد که باید خودم چارچشممم بهش باشه یا چطوری اموزش بدم؟؟؟

کمک کنین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب خوب کاری کردی گفتی باید بگی بهش دیگع

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

خیلی زوده برای روشن کردن 

تا همین حد کافیه تو این سن بهتره خودتون بیشتر مراقب باشید

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

چه سخته به بچه کوچیک یاد بدی این چیزا رو

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738

زود بوده برای گفتنش 

تو این سن که تنها جایی نمیره خونه فامیلم حتی با دختر بچه ها که میره تو اتاق باید مرتب بهش سر بزنی و تنها نمونن مدت طولانی

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

بگو تو کارتن اینو دیدم......وقتی تو خواب بودی.....از زبون شخصیت کارتونی بهش بگو

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
زودهه کی بهت گفته از الان بگی اینارو؟؟ بابا یکم تو سایتای معتبر کتابای معتبر روانشناسی کودک بخونید

والا همه جا پره این مبحثا که سن پایین تجاوزو مورد سو استفاذه و اینا

من خودمم بچگیم خیلی پیش اومده بود که اون موقع سرم‌نمیشد نفهمیدم چی به چیه بزرگتر شدم فهمیدم از الان ترس وحودمو گرفتع

ببین اول باید شوهرت روشن کنی که چقد جامعه خطرناک شده

بعد خیلی رو شلوار و اینا تاکید نکن که دخترت حساس شه 

بهش کلی یاد بده 

مثلا بگو اصلا نذار مردای غریبه بهت دست بزنن یا سریع بدو بیا به من بگو یا اگه کسی غریبه چیزی داد بهت یا گفت از طرف ماست دروغ میگه گوش نکن یا ...

بچت سنش خیلی کمه

خیلیی

تو باید فعلا باهاش باشی هر جا هست

کم کمممم بهش آموزش بدی حرفی که تو خونه میزنین بیرون نره بگه

و کم کممممم در مورد این مسائل باهاش حرف بزنی

نه سریعع بری سراغ اصل مطلب

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
2706