2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شیطون اشک شوق میریزه و تشویقش میکنه 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
با دوستش دعواش شده بود  بعد اگهی کفش زده بود تو دیوار و شماره دوستشو ب جای یه زن خراب داده بود ...

من ارتباط بین کفشو زن خرابو نفهمیدم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2731
دختره با یه نفر دعوا میکرده ربطی هم به این نداشته اینم تیریپ قیصر برداشته دختره اگهی زن خراب میزنه ب ...

عجیبه فکر نکرده بود وقتی شماره خودشم هست به خودشم زنگ می زنند. مدیر سایت شماره دوم که مال دوستش بود رو حذف کرده بود و فقط شماره خودش مونده بود و اول به خودش زنگ می زدند.

"راجع به" رو درست بنویسیم.
2738
من ارتباط بین کفشو زن خرابو نفهمیدم

میگن که تو دیوار کفش یعنی زن خراب با جعبه یعنی مکان داره بدون جعبه یعنی مکان نداره

اینم زده کفش جلو باز و پشت باز با جعبه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

بچه ها واقعا فتا رسیدگی میکنه؟ یکی با عکس من پیج زده تو اینستا نمیدونم کیه ولی تو پیشنهادات اینستام اومد پیجش دیدم عه عکس من پروفایلشه بهش گفتم میرم فتا شکایت میکنم گفت بروبابا انقد بیکار نیس پیگیری کنه الان میخام بدونم شکایت کنم واقعا پیگیری میکنه یا فقط پول میگیرن؟ میخاسم چندروزه تاپیک بزنم اسکرین چتا رو بزارم ولی سایت عکس نمیاد حال ندارم چند تا عکسو تی اپلود کنم

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
عجیبه فکر نکرده بود وقتی شماره خودشم هست به خودشم زنگ می زنند. مدیر سایت شماره دوم که مال دوستش بود ...

خدا یبار نجاتش داده 

بعد دوباره رفته ب اون مردا که پیام میدادن شماره دوستشو داده 😑😑😑😑اونا هم اسکرین گرفتن فرستادن برا اون دختره

2706