2737
2739

من نمیدونم اینا با خودشون چی فکر کردن مشاورم برگشته میگه بیا فلان جا راجب مشکلی ک داشتی حضوری صحبت کنیم منم قبول کردم و رفتم  چند دقیقه که حرف زدیم برگشته میگه میخواستم راجب موضوع مهمی حرف بزنم واسه همین گفتم حضوری ببینمتون میگه بهتون علاقمند شدم و میخوام باهام باشی منم واقعا شوکه شدم نمیدونستم چی بگم فقط اخم کردم وبدون خداحافظی اومدم بیرون امروز بهش گزارش کار ندادم زنگ زد بهم گفت چرا گزارش کار ندادی و فلان و بهمان و آخرم گفت جوابت چیه منم خیلی مودبانه گفتم لطفا بیشتر از موقعیت شغلیتون پیش نرین من فقط بخاطر مشاوره بهتون مراجعه کردم نه چیز دیگه ای و اگ بعد از این راجب این موضوع بحث کنین من مشاورمو با شما لغو میکنم همینکه اینو گفتم کفری شد بی ادب هرچی از دهنش دراومد بهم گفت آخرشم برگشت گفت فک کردی من ازت خوشم اومده فقط میخواستم سرگرمیم باشی و باهات بازی کنم منم زنگ زدم به موسسه ای کع اونجا کار میکرد همه چیو گفتم الانم انگار از اونجا اخراجش کردن چون قبل منم چندتا از دانش آموزای دیگش ازش شکایت کرده بودن قول این آدمارو نخورین بچه ها کافیه فقط یه جواب منفی بدین از این رو به اون رو میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا مشاور مرد گرفتی😕

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2738

ببین ناراحت نشیا ولی یه ناز و غمزه ای اومدی

یا یه جور خاصی باهاش حرف زدی

وگرنه حدشو میدونست با سرسنگینیت

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

معلومه که رفتگرا از خیلیا باشخصیت ترن

مگه شغل ملاک شخصیته که میگی رفتگر و دانشجوی پزشکی!!

💕هر کس خدا ترس و پرهیزکار شود خدا راه بیرون شدن (از عهده گناهان و بلا و حوادث سخت عالم) را بر او می‌گشاید.او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد، و کسی که بر خدا توکل کند، خدا برایش کافی است، [و] خدا فرمان و خواسته اش را [به هر کس که بخواهد] می رساند؛ یقیناً برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است.💕
2706