2777
2789
عنوان

کاربر مورد علاقتون را تگ کنید 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2702 بازدید | 529 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز۹.۹.۹۹ دهن چند نفرو آسفالت کردی😂

هیچکیو😥😥😥😥😥😥

میخوام تغییر بگم ۹۹.۹.۹ هیچ گو.هی نخوردم😞

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

دوست جونا لطفا برام یه صلوات میفرستین فردا میخوام برم سونو دل تو دلم نیست 😍😍😍

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍

@دخی_شیطوون     مههههررررببببووووننن  و فوق العاده خوش قلبه 😍😘😘😘

@maaaryaaam_77‍ بهترین دوست مهربون با معرفت دانا و کلا عشششققق😍😍😍😍😘😘😘

@موهیتا     همه ی سایت دوسش دارن منم حس خیلی خوبی بهش دارم خیلی ماهههههههه 😘

❤❤❤❤
هیچکیو😥😥😥😥😥😥 میخوام تغییر بگم ۹۹.۹.۹ هیچ گو.هی نخوردم😞

😂😂😂😂😂😂

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
فداااااای شما 😍😍😍💕💕💕

خدانکنه عشقمی دیگه چیکار کنم😍😍😍😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
@شقققایق 😁😁

فدات عشقم..😃😃😃😜😜😘😘

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
دعا کن دعا کن بکپم از دیشب دو ساعت خابیدم  دیشب چهار اف شدم ولی اصلا خابم نمیبرد😂

انشالله بکپی منم لایک بارون 😂😂😂😆😆😆😆

💋💋💋💋❤❤❤❤❤

وای قلبم😂😂😂😂😂

چ رومانتیک شدی امشب 😍😍😍😍

چشم بقیه  رو دور دیدی جانی😂😂😂😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2801