2733
2734
عنوان

کسی بوده با صبوری بچه اش دوباره سینه بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 21 پست
ببین به دو صورته یا کلا نمیگیره و ارومه و بازیگوشی میکنه  که خب ببر تو ی اتاق نیمه تاریک که شل ...

خوب پس چرا شیشه میخوره. نه فکر کنم‌چون شیشه دادم‌دوست داره با شیشه بخوره چون قوام اونو فهمیده 

میشه 🙏🙏🙏واسم یک صلوات بفرستید ❤️❤️ 🙏🙏 هرکس فرستاد بگه منم واسش بفرستم
خوب پس چرا شیشه میخوره. نه فکر کنم‌چون شیشه دادم‌دوست داره با شیشه بخوره چون قوام اونو فهمیده 

اگر شیشه رو کامل میخوره اره 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی سینه رو‌پس میزد؟ میترسم شیرم خشک‌شه. فقط تو‌خوای‌میخوره یا باید پستونکو‌بدم‌دهنش یک‌مک زد بکشم ...

میدونم چی میگی ،جیغ میزد وقتی سینه میذاشتم دهانش

تو خواب فقط میخورد ،راه رفتنم فقط تو خواب میخورد

من شیرمو میدوشیدم که خشک نشه 

برای اینکه به شیشه عادت نکنه با قاشق میدادم یا سرنگ که البته مراقبت میخواد که تو گلوش نپره

دختر من که غذاخور شد شیرمم مثل قبل خورد دیگه

میدونم چی میگی ،جیغ میزد وقتی سینه میذاشتم دهانش تو خواب فقط میخورد ،راه رفتنم فقط تو خواب میخورد ...

واقعا خیلی سخته با قاشق ۶۰ سی سی شیر دادن به بچه خیلی طول میکشه. خیلی اعصاب میخواد .اعصابت خورد نمیشد؟؟تو شی شیر دادن شیرتپ خشک نکرد؟ چند دقیقه میخورد؟ وقتی غذا خور شد روزی چند بار سینه میدادید؟

میدونم چی میگی ،جیغ میزد وقتی سینه میذاشتم دهانش تو خواب فقط میخورد ،راه رفتنم فقط تو خواب میخورد ...

تو شب شیر دادن شیرتو خشک نکرد؟

واقعا خیلی سخته با قاشق ۶۰ سی سی شیر دادن به بچه خیلی طول میکشه. خیلی اعصاب میخواد .اعصابت خورد نمیش ...

سخت بود ولی دلم میخواست دخترم شیر خودمو بخوره،خیلی غصه خوردم و اذیت شدم ولی خداروشکر درست شد و تا پایان دوسالگی هم شیرمو خورد

الان ۶ سالشه یادم نیست چجوری شیر خورد بعدش