2733
2734
عنوان

بچه ها داستان این ۹/۹ چیه چرا برای من اتفاقی نیوفتاده😂

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 42 پست
امروز روز آرزوها بود    مثلا

کو پس چرا من به ارزوهام نرسیدم    

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

من فقط خراب اوناییم که تو این روز میخوان بچه به دنیا بیارن بزورم شده

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خراب اوناییم که امضاهاشونو پاک کردن و به روی مبارک نمیارن😅😅😅

پاک نکردم چون امید دارم😅

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728
بابا همین بحثای تکراری قانون جذب الکیه یا واقعی    

قانون جذب اگه اعتقاد داشته باشی واقعیه و قرار نیست چون یه تاریخ مشخص کردی حتما حتما برسی....باید امید داشته باشی یه ذره شک نداشته باشی از دیشب سه نفرو دیدم که به آرزوشون رسیدن البته من خودم نرسیدم

من استرس دارم. نمیدونم باردارم یا ن. میترسم بی بی چک استفاده کنم منفی بشه. 😔

انشاالله هستی

پاک نکردم چون امید دارم😅

😅😅😅😆هنوز ۴ساعت مونده

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2738
قانون جذب اگه اعتقاد داشته باشی واقعیه و قرار نیست چون یه تاریخ مشخص کردی حتما حتما برسی....باید امی ...

من دیگه اعصاب منتظر بودنو ندارم بهم ریختم کلن

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
من چند روزه سایت نیومدم مگه چی بود😂😅

همه زده بودن ۹ ۹ ۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا شکرت

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
کو پس چرا من به ارزوهام نرسیدم      

اگه اینطوری بود همه دو روزه به همه چی میرسیدن ....

از سه ماه جلو تر کمپین زده بودن که بیایین با قانون جذب و اینا امضاهامونو یکی کنیم تا به همه خواسته هامون برسیم...

انشاالله تو آینده با سعی و تلاش میرسی

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
بخاطراینه که فقط. به نوشتن تاریخ توپروفایل نیست بایدانرژی بفرستی هرروز روزی چندبار جمله تاکیدی بگی ...

چجوری مثال بزن

2706