2737
2734
عنوان

۱۴۷۷/۷/۷

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 33 پست
وای خدانکنه،ان شاءالله روجا نیفتیم ومستقیم بمیریم

مگه همه ی سالمندان که میرن خونه ی سالمندان ناتوانن؟

ایشالا که همه مون سالم باشیم عزیزم 

عمر با عزت خدا بهمون بده❤️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدانکنه،ان شاءالله روجا نیفتیم ومستقیم بمیریم

کی گفته افتاده میشی

سیکی از اشنااامون ۱۰۰ و خورده ای سن داشت باورت میشه فک کردم خواهر دخترشه...اینقده سرحال بودااا

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728

یعنی فک میکنید بااین  روغن های شیمیایی واسترس های فراوان اقتصادی ودیگرغذاهای غیرارگانیک  ماها پیرهای سالمی میشیم؟

من دعامیکنم هرگز روی جا نیفتم

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
2740

میشم ۱۰۷ ساله شایدم بودم😆 ولی نمیخام اینقدر عمر کنم ولی ان شالله نتیجه یا نبیره ام  توی این روز به دنیا بیاد 😆

یا شایدم ندیده ام به دنیا بیاد😆

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))

یعنی کسی اونموقع مارو یادش هست؟ فاتحه میدن برامون یا تنبلیشون میشه؟

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...
مگه همه ی سالمندان که میرن خونه ی سالمندان ناتوانن؟ ایشالا که همه مون سالم باشیم عزیزم  عمر ب ...

عزیزم من ازخانه سالمندان متنفرم،قبربرام بهترازجاییه که توش بخوام انتظار بکشم،من ازانتظار ویاداوری خاطرات بیزارم،ازاینکه چشم براه بچه باشم بیزارم

حالا خوبه مابیفتیم بمیریم عروسای ورپریده واسه شوهرامون زن بگیرن اه

2706