2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشید ک حرفام انرژی منفی داره

من فکر میکردم شوهر آشغالم ترک کرده

ولی الان دوباره رفته دنبال مواد

خسته شدم. چرا من باید تو ۱۲ سالگی پدرمو از دست بدم و انقدر بی پناه باشم

چرا؟؟ این انصافه؟ 

دلم مررررگ میخواد یا برای این عوضی یا برای خودم همین

دعا کنید ب آرزوم برسم

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2740

دعا کنین.مادرشوهرم راضی.بشه.ما مستقل بشیم ای خدا

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
ممنون..چخبرا

امروز وکیلش حرفای خوبی به همسرم زده دعا کن🤕😓

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
آره خيلي،پنج سال شد.هيچ وقت نگفتمش ولي تابستون ديگه پيشنهاد داد و دوست شديم و دو بار بيرون رفتيم،خيل ...

عزیزدلم عشق یکطرفه اصلاخوب نیست بعدشم اون آقا سنشو بهت دروغ گفته از اول کار بعدشم تو رو اصلا گردن نگرفته اگر دوستت داشت محکم میگفت که میخوادت و خواستگاریت میکرد تو با این کارت داری خودتو زجر میدی مطمئنی این عشقه؟مطمئنی برای فرارکردن از خیالات و مشکلات خودتو گول نزدی که عاشقی؟