2733
2734
عنوان

خدایی چجوری به ذهنت رسید شماره دختر مردم و بزنی تو دیوار

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 34 پست
قسمت تعجب برانگیزش برامن اون جمله ای بود که گذاشته بود کفش ازجلووعقب باز بدون جعبه!!!!!!!!!!!!یا خدا ...

دقیقااااا من هنورم هنگم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
قسمت تعجب برانگیزش برامن اون جمله ای بود که گذاشته بود کفش ازجلووعقب باز بدون جعبه!!!!!!!!!!!!یا خدا ...

از بس بی حیایی توی جامعه امون رواج شده و اسمشو گذاشتن با کلاس بودن و مدرن بودن

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متنش باحال بود با سن کم بخدا اولین بار شنیدم همچین چیز‌و‌کاری و بدون جعبه یعنی بدون خونه😩😩😩😩😩😩 ...

به خدا من‌ با‌ بیست سال هنوز از این چیزا سر در نمیارم

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
اگه از اینترنت نفهمن تو مدرسه از بچه های دیگه میفهمن من تو مدرسه وقتی12 سالم بود از بچه ها فهمیدم. ...

والا من هیچوقت تا قبل ازدواج نفهمیدم الانم اینقدر رو دوست و اشنا حساسم اصلا اجازه نمیدم حتی شوخی مثبت١٨ داشته باشن 

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2728