2737
2739

@آناتا    

نزدیک سه ساله اقدامم

پلی کیستیک شدید دارم 

واقعا دیگه امیدی ندارم الان رفتم بیبی چک زدم شوهرم بیدار شده میگه چی شده چرا ناراحتی؟ هیچی نتونستم بهش بگم

ممنون از دعای قشنگت آبجی مهربونم⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آناتا     نزدیک سه ساله اقدامم پلی کیستیک شدید دارم  واقعا دیگه امیدی ندارم الان ...

قربونت برم نگران نباش

به خدا اعتماد کن

ببین منم شاید هیچوقت بچه دار نشم

اما خدا رو چه دیدی

برات صلوات میفرستم گلی

فقط استرس نداشته باش و حتما تو خونه برقص و ورزش کن

منم پلی کیستیکم🌹🌹🌹

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2731
قربونت برم نگران نباش به خدا اعتماد کن ببین منم شاید هیچوقت بچه دار نشم اما خدا رو چه دیدی برات ...

خدا نکنه عزیزم ان شاءالله زودتر هردومون به آرزومون برسیم 

منم برای تو فرستادم عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خدا نکنه عزیزم ان شاءالله زودتر هردومون به آرزومون برسیم  منم برای تو فرستادم عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

فقط نگران و ناراحت نباشید و بی خیال ب فعالیت های دیگه تون برسید بلد میبیند ک باردارید

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2740
امضاها چی شد؟  پس چی شد اون انتظارها

منم مث خیلیا ک گذاشتن تو امضاهاشون گذاشتم... 

شاید دلخوش بودیم به 9.9 

کاش یاد بگیریم بجای مسخره کردن احترام بذاریم به دلخوشی ادما

تو این سایت شاید خیلیا واقعن به اون چیزی ک خاستن رسیدن تا به امروز مث خود من... 

واقعن اگه به چیزای خوب فک کنیمو ذهنمونو پر از افکار مثبت کنیم خیلی بهتره 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
@آناتا     نزدیک سه ساله اقدامم پلی کیستیک شدید دارم  واقعا دیگه امیدی ندارم الان ...

عزیزدلم، ان شاا... که به زودی و هر وقت به صلاحه نی نی کوچولوی خوب خدا بهت میده

زیر بارون دعا کن و از خدا بخواه 

از فرشته هایی که قطره های بارون رو فرو میارن هم بخواه برات دعا کنن 

اگه اضافه وزن داری، وزنتوکم کن، ان شاا... خیلی مؤثره 

واقعا میخوامم ببینم امضاهاشون چیه بعدش 4/4/1400 شوخر میکنم بچم به دنیا میاد عاشق میشم بچم راه م ...

آره شاید 1400.4.4 شد دوباره چون واس یه مادر چی بهتر از به دنیا اومدن بچشه یا یه عاشق که چن ساله به علت های مختلف نرسیده به عشقش یا مادری ک خیلی وقته منتظره بچش بتونه راه بره و مشکلی نداشته باشه و غیره... اینا در جواب جمله دومته

خیلیا این موارد واسشون مهمه و دوس دارن کلی اتفاقات خوب واسشون بیوفته 

یه عده میگن روز شانسه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
چند سالته عزیزم؟ چند وقته اقدامی؟

۲۲گلم

۱سالو۷ماهه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
آره شاید 1400.4.4 شد دوباره چون واس یه مادر چی بهتر از یه دنیا اومدن بچشه یا یه عاشق که چن ساله به ع ...

هر یه عقدبه ای داره 

ولی ما با جند تا بچه ی نینی سایت قرار گذاشتیم بیایم نی نی سایت یه احوالی از قانون جذبیا بپرسیم

من رها هستم و دلیلی برای قید و بند داشتن ندارم
2706