2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا فحش بدن؟!

کسی که بخاطر شغل دیگران بهشون بی احترامی میکنه به دلیلش فکر نمیکنه که البته دلیل منطقی ای هم براش نیست

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
خیلی راحته که, یک سال درس میخونی, رتبه عالی میاری, 6 سال میمیری و زنده میشی تو دانشگاه, 2 سال هم توی ...

مثلا توهین نمیکنم شصت سال کارگر وردست مردم باشی خوبه یا بری توی داروخونه ؟؟؟ اگه داروسازی که پاقعا ناشکری ، من خودمو پنج ساله دارم واسه کنکور میکشم که داذوی لنتی قبپل شم هرسال یه اتفاق میفته دیگه خسته شدم، خدا نمیدونه نعمتو بده ب کی 😩😩😩😭😭😭

2740
مثلا توهین نمیکنم شصت سال کارگر وردست مردم باشی خوبه یا بری توی داروخونه ؟؟؟ اگه داروسازی که پاقعا ن ...

الان متوجه شدم منظورت چیه قصدم توهین نبود 🌺

درسته نسبت به خیلی از مشاغل راحت تره ولی پیش نیاز واقعا مشکلی داره و از نظر ذهنی کار سختیه وگرنه درسته از لحاظ فیزیکی راحت و تمیزه و کم فشار

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
اخه من ندیدم کسی به داروخانه چی بی احترامی کنه

داروساز 

تکنسین که درامد چندانی نداره که بخاطر درامدش حسادت برانگیز باشه

پیرا پزشکی هم اگه قبول میشی خوبه بری

هوشبری فسا اورد 98 ولی علاقم یه چیز دیگس، این همه نکشتم خودمو برم یه چیز دیگه😩 از اول دبیرستان ففط سه تا مهمونی رفتم سر هم، موهام ریخت ، چربی خونم رفت بالا، اسم عصبی گرفتم، میگرن عصبی، چشم درد ، پوستم داغون شد، دندونام داغون شدن به خاطر کم خوابی و استرس 

الان متوجه شدم منظورت چیه قصدم توهین نبود 🌺 درسته نسبت به خیلی از مشاغل راحت تره ولی پیش نیاز واقع ...

منظورم به اقشار کارگر عزیزه

ببین هرشغلی سخته عسلم ، منتهی مشکل ماها اینه نون کلفت و کارچه نازک میخوایم ، حتی خود من ، ولی خب نمیشه، پس باید با یه سختی هایی هم کنار بیام که به چیزی که میخوام برسم 😧❤💔

2706