2733
2734

دیشب حدود ساعت سه و نیم چهار خوابیدم فکر کنم خیلی کوتاه خوابیدم نزدیک اذان یهو از ترس بیدار شدم خواب دیدم شوهرم بدنش لخته و از وسط بصورت افقی کامل برش خورده یعنی طوری که مثل سیب از وسط نصف شده و مثل این ماکتها تمام اعضا داخلش معلوم بود اما یه لحظه بعدش دیدم هیچ کدوم از اعضای داخلیش نیست بدنش خالی شده بود 

لخه من ده ماه قهرم شوهرم نخواست بیاره بزور داده  چه دعایی میکنن رو  نمک دریا واسه خوردن د ...

والا اینکه چه دعایی میکنن روش نمیدونم دقیقا..مثال خودمو بزنم.با مادرشوهرم کلا قطع رابطه بودم تو عقد .دعوا داشتیم.فک کن از راه دور دو لقمه برام الویه فرستاده بود.کسیکه سایه امو باتیر میزد.انداختمش دور..تو هم ریسک نکن.نمک دریا ک گرون نیس.بنداز بره خب

کاربر*دختر_تنها*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب حدود ساعت سه و نیم چهار خوابیدم فکر کنم خیلی کوتاه خوابیدم نزدیک اذان یهو از ترس بیدار شدم خواب ...

وای چقدر ترسناک خوابت 

مادربزرگم همیشه میگفت :                                                                                                               شاید عشق بتونه باعث گذرزمان بشه؛ولی گذر زمان نمیتونه باعث ایجاد عشق بشه .....
2728
بچه ها کسی نمک دریا داده بهتون یه نفر نمک دریا داده شوهرم اورده خونه ؟؟؟روش دعا میخونن  و همین ...

خب اگه خیالت راحت نیست استفاده نکن چون اگه دعایی در کار نباشه هم شما با انرژی منفی که بهش داری اتفاقای بدو جذب میکنی.

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍
والا اینکه چه دعایی میکنن روش نمیدونم دقیقا..مثال خودمو بزنم.با مادرشوهرم کلا قطع رابطه بودم تو عقد ...

انداختمش والا دور چشم شوهرم من مادرشوهرم هست اخه تورو گفته به شوهرم طلاقش بده من با شوهرم مشکلی ندارم چون کلفت می خواد منم زیر بار نمیرم با من بده ده ماه قهرم حالا پونه دون انار خشک کرده با نمک دریا با انگور خشک کرده همه اندازه دو مشت تو پلاستیک کرده داده شوهرم شوهرم گفت بزور داده بعد گوشت بره ماهی هم خواسته بده  شوهرم نیورده زنگ زد میفرستم در خونه ات به اصرار والا ما نیاز نداریم  به اینا  اخه تو فکر کن یکی سایه ات با تیر میزنه بعد اینقد مهربون بشه 

2738
هیچ کدوم نخور حتی نزار شوهرت بخوره 

نمیتونم نذارم اون بخوره اخه نون پخته نون هم بود با گردو بادوم بقیه میتونم بریزم دور عیر نون گردو بادوم من میدونم با من خوب نیست مادرشوهرم دوس داره دعوا باشه بین من و شوهرم که بعد بگه باهات دعوا داره طلاقش بده میبینه دعوا نیست حرص میخوره

کسی بلد نیست اینو 

تعبیر برهنگیو بخون نمیدونم خودت چ حسی داری؟ تو خواب میترسیدی؟

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍