2737
2739
سلام دوستان من 34 هفته رو دارم تموم میکنم از پنجشنبه شب خونریزی پیدا کردم که رفتم بیمارستان اونجا معاینه کردو نوار قلب گرفت گفت دهانه رحمت کاملا بستس نوار قلب نی نی هم عالیه اونشب اومدم خونه اما خونریزی قطع نشد تا شنبه که رفتم دکترم بهم سونوگرافی داد اونجام بهم گفتن دهانه رحم بستس جفت هم بالاست وهیچ مشکلی نداری. دکترمم گفت تا وقتی دردو انقباض نداری طبیعیه برو خونه استراحت کن....حالا من کلافه شدم چرا خونریزیم قطع نمیشه اصلا ازچی میتونه باشه تا چندقدم راه میرم بیشتر هم میشه کسی بوده اینجوری شده باشه ؟
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم منم هفته ۳۴ نصفه شب حس کردم دستشویی دارم ، رفتم دیدم جه خونریری دارم . داشتم سکته می کردم . رود رفتیم بیمارستان . مال من جون جفت پایین بود ، تا فرداش بستری بودم . بعد اومدم خونه . دکتر ۱۵ روز استراحت مطلق داد . گفت حتی بهتره نشینی . بیشتر دراز بکش . بعد از چند روز خوب شدم . اما باز تا میشستم یا راه می رفتم شروع میشد . تقریبا همون ۱۵ روز طول کشید تا خوب شدم . تو هم استراحت کن . من فقط برای دستش،یی . حمام و غذا خوردن پامیشدم . حتی جلوی تی وی هم می خوابیدم.ایشالا این روزها هم میره و نی نی نازت میاد بغلت.
ممنون بچه ها از راهنماییتون
زهره جان چه آمپولی دکترم که حرفی نزد ترو خدا اگه چیزی میدونی بگو
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
عزیزم منم تو ماه هشتم مشکل شما رو داشتم.
دکتر برای هر هفته یه آمپول بهم داد بزنم.
خونریزیم قطع شد.
اسم آمپول رو یادم نیست.
من بیمارستان بهمن میرفتم ...
ماه هشتم خیلی مهمه باید خیلی مواظب باشی.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2740