2737
2739
عنوان

بیاید این چالشو با شوهراتون انجام بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 65 پست
خوابه الان

حوصلتون سر نمیره زود میخوابه؟ من شبا خیلی دلم میگیره بااینکه درس دارم اما هیچکار نمیتونم بکنم خوابمم نمیبره،اونم زود میخوابه😔 البته من عقدم  چون شهردیگه کارمیکنه اومدم پیشش تنها نمونه

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حوصله ندارم لباس عوض کنم از صبح اینقدر کار کردم الان نمیتونم تکون بخورم  دارم ماست خیارمو می ...

تو کرونا داری ماست خیار می خوری تو این سرما 🥶🥶🥶

پروفایلمو حتما ببین اگه حالتو خوب کردبرای برآورده شدن آرزوم که داشتن یه خونه بزرگتره اگه دوس داشتی یه صلوات هدیه کن 😍😍😍
2728
2740

قهرم باهاش بیشعورا....همش سرش توگوشیه ازش جدا هم نمیشه رفتم تو اتاق دخترام خوابیدم تنهایی بپکه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
حوصلتون سر نمیره زود میخوابه؟ من شبا خیلی دلم میگیره بااینکه درس دارم اما هیچکار نمیتونم بکنم خوابمم ...

ن اتفاقا خوشحال میشم 

اگ همیشه پیش هم باشید این حسو نداری

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706