2733
2739
عنوان

حق با منه بنظرتون؟خيلي دلم پره

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 52 پست
خودت برو سرکار چرا باید به انید مادرت باشی؟میدونم از رفتارش ناراحای ولی دیگه دستتو پیشش دراز نکن

من تازه امسال وارد دانشگاه شدم و الانم كرونا عست اخه چ كاري ميتونم انجام بدم

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
من تازه امسال وارد دانشگاه شدم و الانم كرونا عست اخه چ كاري ميتونم انجام بدم

کار اینترنتی پیدا کن.کار تایپ انجام بده انشالله دانشگاه باز شد رو درو دیوار درخواست تایپ بزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ي بار گفتم حتما شاغل ميشم دانشگاه ك رفتم كلي دعوا راه انداخت و بهم سر كوفت زد يعني حتي حق نميده ك بر ...

گوش نده... براى كار درست لزومى نداره حتماً تأييدشون رو داشته باشى كه!

ديگه بزرگ شدى...

سخته ولى ممكنه: بايد زندگيت و احساساتت رو از رأى و نظر و رفتارشون مستقل كنى... يعنى نذارى روى احساسات و زندگيت تأثير منفى بذارند

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
گوش نده... براى كار درست لزومى نداره حتماً تأييدشون رو داشته باشى كه! ديگه بزرگ شدى... سخته ولى مم ...

ولي الان

تو اين شرايط

من دختر خونه 

چ كاري ميتونم بكنم

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2731
ولي الان تو اين شرايط من دختر خونه  چ كاري ميتونم بكنم

حالا همين الان كه نه!

فعلاً از فرصت استفاده كن هدفهات رو مشخص كن، ببين چه مهارتهايى لازم دارى، برنامه بريز براى زندگيت

با زبون خوش هم پول بگير براى كسب مهارتهايى كه لازم دارى

اگه هدف شخصى داشته باشى، ديگه وارد بازيهاشون نميشى و به جاى غصه خوردن پيشرفت مى كنى

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
حالا همين الان كه نه! فعلاً از فرصت استفاده كن هدفهات رو مشخص كن، ببين چه مهارتهايى لازم دارى، برنا ...

ممنونم عزيزم❤️

یعنی مجردی و واست نمیخره؟از بابات بگیر یواشکی

پدرم دستش بازه هميشه ولي من با مادرم راحت ترم و اونم برخوردش اينه

2740