2733
2739
عنوان

نطرتون درباره قهر طولانی دوران عقد چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 3580 بازدید | 62 پست
من و همسری هم تو دوران عقد قهر زیاد داشتیم اما طولانی نبود یبارش که دعوا کردیم مامانم گفت برو تو حیا ...

مامان من میگفت طلاق بگیر حالا نمیدونم چجوریه دوروزه نمیگه فقط گفت بزاربفهمه حرفات جدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه خوب شناختمش  چون دوسم داره یبارم حرف زد چون خیلی عصبی بود

من نمیدونم شوهرم وقتی حالش خوبه عصبی نیست خیلی باهام خوبه خیلی دورم میگرده وبه حرفمم گوش میده ولی وقتی حالش بده اعصبانیه حوصله نداره نه خیلی بده

2738
من نمیدونم شوهرم وقتی حالش خوبه عصبی نیست خیلی باهام خوبه خیلی دورم میگرده وبه حرفمم گوش میده ولی وق ...

اخلاقشونه دیگه

باید خودشونو کنترل کنن

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
خانوادم  نمیزارن میگن طلاق ولی بفکر من نیستن تاچیزی میشه طلاق صادر میکنن

من نمی دونم مشکل شما چی بوده اما یه سیاستی رو خانوما باید همیشه در نظر داشته باشند مشکلات و عیب همسرشون رو به خانواده نگن. شده برید مشاوره ولی همون اول کاری نگید. 

من نمی دونم مشکل شما چی بوده اما یه سیاستی رو خانوما باید همیشه در نظر داشته باشند مشکلات و عیب همسر ...

متاسفانه نداشتم البته اوایل نمیگفتم یروز مامانم بزور از دهنم کشید

کاش تجربه ها تو به ما هم می گفتی عزیزم... من خیلی بی تجربه ام دارم زندگیمو خراب میکنم...

یکی از اولین قدم های اشتباه هم این بود همش میرفتم خونه شون یکسره اونجا بودم .سبک شدم.همه رازهای خودم و خانواده م هراتفاقی افتاد گفتم.دفعه اولی که باهام جایی نیومد اگه قاطع برخورد میکردم اونم دیگه تکرار نمیکرد.وقتی رفتاروحرف اشتباهی زد نبایدمیرفتم سمتش تاخودش بیاد

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
متاسفانه نداشتم البته اوایل نمیگفتم یروز مامانم بزور از دهنم کشید

عزیزم یکی از بزرگترین اشتباه منم همین بود تا چیری میشد به خدهرم میگفتم همه ازرفتارم فهمیدن یک بار پیش خاله م قهربودم درد و دل کردم رفت به همه گفت آبروم برد.تاهرچی بشه دیگه خانواده ت کوتاه نمیان اگه حتی خودت بخای..یه جایی میبینی زن و شوهرهمدیگه میبخشن اماخانواده کوتاه نمیاد.فرداشوهرت یه چی پدرت یه چی روشون تو رو همدیگه بازمیشه.بعدخانواده به جاز آشتی دادن به فکر طلاق هست.عجب...

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
عزیزم یکی از بزرگترین اشتباه منم همین بود تا چیری میشد به خدهرم میگفتم همه ازرفتارم فهمیدن یک بار پی ...

نمیدونم واقعا چکارکنم اینبارم تقصیر شوهرم بود بهشون گفت

2706