2733
2734
پوشک شرتی چیه؟

سرچ کن تو نت ببین یه نوع پوشکه توش کهنه میزارن خیلیم خوبه

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا دلت سوخته ؟ من پول هم داشتم میتونستم پوشک بخرم ولی وقتی توی خونه ی خودمون بودیم کهنه می بستم فقط وقتی بیرون میرفتم مهمونی یا جایی پوشک میکردم.  

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2738
من مای بی بی میخریدم از وقتی گرون شد بی بی کینگ میخرم خداروشکر به پسرم ساختا نمم نمیده  مای بی ...

کدوم شهری بسته اش چندتا

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
خونواده اي كه پول پوشك بچه رو نميتونن تامينن كنن با چه اميدي به آينده اون بچه رو زاييدن فردا اون ب ...

یه خانمی بود اومد بود برای زایمان

نتوست طبیعی بدنیا بیاره

آوردنش اتاق عمل برای سزارین

التماس میکرد به دکتر که پولش کم بشه ندارم

دکتر حق خودشو بخشید

موندم آخه نداری چرا دومی رو میاری آخه؟!!!

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

عزیزم دکتر میگف عفونت بخاطر پوشکه.میگف حتی خانوما هم واسه عادت کهنه بذارن.چرا دلت سوخته

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
پول پوشک ندارن چرا بچه میارن

چ حرفیه؟؟؟ خو همه دوست دارن بچه دار بشن،فقر ک گناه نیست ،انشالله وضع بهتر میشه همه کارو کاسبیشون درس میشه،بجای این نق و نوقا دعای خیر بکنید

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2706