2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تم پاییز و یلدا درست کن چه کار دیگه ای میشه کرد؟! لباس یلدایی هم میتونین بپوشین

خودم درست کنم ؟چجوری؟

برای خرید لباس تو وضعیت قرمز صلاح نمیدونم برم بیرون آخه میترسم☹

خودم درست کنم ؟چجوری؟ برای خرید لباس تو وضعیت قرمز صلاح نمیدونم برم بیرون آخه میترسم☹

تم پاییزی برگ زرد و خرمالو و انار و کدو حلواییه دیگه! تو نت سرچ کن پر ایده س! لباس نتی هم میتونی بخری

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
خب چی ؟لباس یلدایی واسشون بخرم حتما؟تو این کرونا ؟🤷‍♀️

نه بابا

یه هندونه بکش رو کاغذ بده رنگ کنه با مقوا هد بند واسش درست کن

ژله هندونه کیک

تخمه و انار یه چیزی حالت کرسی کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

ببخشید کسی هست اینجا عرب باشه؟

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
خب چی ؟لباس یلدایی واسشون بخرم حتما؟تو این کرونا ؟🤷‍♀️

من ی لباس سفید میخرم با نمد هندونه درست میکنم مچسبونم روش

میوه تزیین میکنم

هندونه و باسلوق اجیل و تخمه و پفیلا

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
خوش به حالتون دلتون خوشه من تولدم چند روز بعد از یلدا هستش از الان گفتم کسی یادش نباشه اصلا کفری میش ...

ما در حد کیک هم نیستیم 😄😄😄پسرم ۴ دی هم تولدشه میخوام یلدا یه کیکم برا اون بگیرم بخوریم کیف کنیم 😁

من ی لباس سفید میخرم با نمد هندونه درست میکنم مچسبونم روش میوه تزیین میکنم هندونه و باسلوق اجیل و ...

نمد فقط هندونه خوبه یا کلاه اینا هم خوب میشه؟تاحالا درست نکردم سخته؟

2706