2737
2739

بستگی داره ک خانواده ش با من چطور برخورد کنن۰۰و اینکه در جریان رفتار پسرشون هستن؟؟ واسشون مهم؟؟؟ نهایتا اگه خانواده ش هم بد برخورد کنن و۰۰۰ ارتباط م رو محدود میکنم یا خیلی گرم نمیگیرم۰۰ولی بی ادبی نمیکنم۰۰چون من شخصیت خودم رو دارم۰۰۰اگه مثل اونا باشم ۰۰فرقمون چیه؟؟

ناخود آگاه آدم دوست داره مقابله به مثل کنه ولی بی ادبی نمیکنم ،چطور میتونید یه آدم بی ادب رو تحمل کن ...

تربیتش اونجوری بوده مثلا اونجوری نیست فحش بده یا دعوا کنه رفتاراش بی ادب گونه هست مثلا بابام باهاش حرف میزنه تلوزیون رو نگاه میکنه سرش رو برنمیگردونه طرف بابام خودش رو خیلی بالا میدونه در حالی که هیچ پوخی نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تربیتش اونجوری بوده مثلا اونجوری نیست فحش بده یا دعوا کنه رفتاراش بی ادب گونه هست مثلا بابام باهاش ح ...

آهاااا پس به سورت نامحسوس بی احترانی میکنه این مثال رو که زدی هروقت تو این شرایط بودین بلند اسمشو صدا بزن بگو فلانی بابام با تو حرف میزنه ،، خودش متوجه میشه 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2731
2738
تربیتش اونجوری بوده مثلا اونجوری نیست فحش بده یا دعوا کنه رفتاراش بی ادب گونه هست مثلا بابام باهاش ح ...

آخ که نگو از این دست بالا گرفتن چون خانواده ی شوهر منم دقیقا فکر می کنن خیلی سر تر از من تشریف دارن اما هیچچچچچ پوخی نیستن تازه آداب معاشرتشون صفرههههه

یکبار که مادر شوهرت ازت گله کرد توام بگو من شمارو دوست دارم و خیلی هم دلم میخواد بیشتر باهاتون وقت بگذرونم ولی خداییش وقتی رفتارهای پسرتون با خانواده ام رو یادم میاد دلم میشکنه و نمیتونم بی تفاوت باشم و بعد کمی مطلوم نمایی و بزرگنمایی از کاراش و در آخر هم بگو من دوست ندارم مثل شوهرم رفتار کنم اما حداقل شما هم بهش یک تذکری بدین

یکبار که مادر شوهرت ازت گله کرد توام بگو من شمارو دوست دارم و خیلی هم دلم میخواد بیشتر باهاتون وقت ب ...

اگه اونجوزی بگم خوشحال میشه که شوهرم با خانوادم بد رفتاری میکنه

یکبار که مادر شوهرت ازت گله کرد توام بگو من شمارو دوست دارم و خیلی هم دلم میخواد بیشتر باهاتون وقت ب ...

چه تذکری خودشون اونجورین پدرشوهرم به مادر مادرشوهرم خیلی بدرفتاریا کرده

اگه اونجوزی بگم خوشحال میشه که شوهرم با خانوادم بد رفتاری میکنه

ای بابببااااا پس اونا هم بدذاتن .خوب شوهرت رو تهدید کن مثلا بگو اگر اینجور برخورد کنی منم همین رفتار رو با خانواده ات میکنم و یک شمه کوچیک هم بیا.البته اگر براش مهم باشه