2737
2734
تا نگی ما وجدانمون راضی به تگ نمیشه 🤷 

اقا دیشب یه نفر اومد تاپیک زد دوست پسر برای زندگی منم گفتن

عزیزم دوست پسر برای زندگی نیست دوست پسر برای سرگرمیه اونم واسه کسی که اهلش باشه بعد اومده منو ریپلای کرده که ها تو هنر نداری مخ پسرا رو بزنی 

وبعدشم فحش ناپیک دیروز ساعت هفت خرده ای بود عمنوانشم دوست پسربود بذو ببین خودت قضاوت کن چقد ادم مریض زیادع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری باید لینک تاپیک بزاری

بابد دستت و بزاری رو عنوان تاپیک،نگه داری،چندتا گزینه میاد،کپی لینک و بزنی بیای اینجا پیست کنی

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
بدم میاد الکی میاین تاپیک میزنین ننه من غریبم بازی درمیارین. حالا خودتون طرف رو توی تاپیک قبلی شستین ...

نه عزیزم الکی قضاوت نکن وقتی چیزی نمیدونی تاپبک دیروز ساعت هفت وخورده ای بود خودت برو ببین من دریغ از یه فحش ایشون هرچی فحشه ناموسی وچیزای زشت گفته من برایچی باید ننه من غریبم بازی دربیارم اخه

2728
بابد دستت و بزاری رو عنوان تاپیک،نگه داری،چندتا گزینه میاد،کپی لینک و بزنی بیای اینجا پیست کنی

باشه پس منتظر باش تا بزارم 

فقط یه سوال تاپیکه قفله موردی نداره

باشه پس منتظر باش تا بزارم  فقط یه سوال تاپیکه قفله موردی نداره

نه عزیزم موردی نداره

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
اقا دیشب یه نفر اومد تاپیک زد دوست پسر برای زندگی منم گفتن عزیزم دوست پسر برای زندگی نیست دوست پسر ...

😮⁦🖐️⁩

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

خق با تو هست عزیزم

@خالهصدف   عزیزم یه لغت نامه دهخدا ما داریم اونجا میتونی معنی بی فرهنگی رو پیدا کنی ،،،،فقط من نگرانم شما وقتی معنی این کلمه رو خوندی شخصیتت جلو روت نمایان نشه، خانومی من کاری ندارم باهاتون اما طرز برخوردتون با دوستمون اصلا شایسته نبوده 🤷

@نی_نی_یار_شب     عزیزم میتونه توی تاپیک های ۲۴ ساعت گذشته ک قفل شده با عنوان دوست پسر خودت رسیدگی کنی این کاربر نیاز به یه تذکر داره این یعنی چی که آدم اینقدر خشونت و بی ادبی نشون بده از خودش؟! اینجور کاربرا اسم نی نی سایتو به گند کشیدن ببخش گلم اینقدر رک حرف زدم💋راسی تا اینجا اومدی یه فکریم به حال مشکل عکسا بکن😂

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2740
تو تاپیک یکی از کاربرا بهم فحش داد  تاپیک دیروز ساعت هفت وخورده ای بود عنوانشم دوست پسربود&nbs ...

سلام پستهاش رو چک کردم دیدم قطع شد فحشهای زشتی داده بود خوبه شما فحش ندادین وگرنه شما هم قطع میشیدن همیشه پستهای توهین رو گزارش بزنین اگر گزارش میزدین همون دیشب قطع میشد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
خداوکیلی من کاریش نداشتم این مریض بود روانی حالافک کرد شوهر کرد چی گیریش میاد بدبخته ولی از سرعت عم ...

😂😂😂 جزو کار آگاه های سایتم و پیرو حق

سلام پستهاش رو چک کردم دیدم قطع شد فحشهای زشتی داده بود خوبه شما فحش ندادین وگرنه شما هم قطع میشیدن ...

سلام عزیزم چرا نمیشع عکس گذاشت تو سایت؟! کی مشکل حل میشه؟!

سلام عزیزم چرا نمیشع عکس گذاشت تو سایت؟! کی مشکل حل میشه؟!

سلام مشکل فنی داره طول میکشه درست بشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706