2733
2739
عنوان

بارداری کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از روزیکه فهمیده باردارم وحشیتر شده 

من وحشی نشده ولی مراعات حال منم نمیکنه😢 

خیلی اذیتم خیلی هم سرد شدم ولی اون درک نمیکنه

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
از روزیکه فهمیده باردارم وحشیتر شده 

اشکال نداره عزیزم خوبیش اینه میگذره این روزها بشین باهاش صحبت کن واحساساتیش کن بگو میدونم خونه کثیفه توهم خیلی اذیت میشی ولی بخدا دست خدادست خودم نیست ونمیتونم

امضاندارم انگشت☝میزنم
2731
بخاطره همونه من سه ماه رابطه ندارم 

من رابطی داشتم ولی اینجوری نشدم 

حالا دیروز و دیشب اصلا رابطه نداشتیم 

نمیدونم چرا امروز اینجوری شدم ..

فردا باید برم‌دکتر امروز نتونستم

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
2740
بخدا گفتم 😑

منم اوایل شوهرم میگفت خونه تمیز نی گفتم نمیتونم انجام بدم خوابالوم همیشه خستم دیگ خودش میفهمه ک واقعا نمیتونم چون دکترم بهم استراحت داده بخاطر جفت پایین.یکمم شوهرتو بترسون بگو فعلا بچه محکم نشده تو رحم خدایی نکرده کار سنگین بکنم خونریزی میکنم از این جور چیزا بگو😂

همه کسم دخترم❤
اشکال نداره عزیزم خوبیش اینه میگذره این روزها بشین باهاش صحبت کن واحساساتیش کن بگو میدونم خونه کثیفه ...

بخدا از روزیکه ازمایش بتا گرفتم خونه تکونی کرد تمام خونه رو ریخت بهم که باید تمیز کنی خدا تاالان بچه رو نگه داشته 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
حتما مال اونه عزیزم فعلا اوایل بارداریته انجام ندین.اگه قلب تشکیل شده و نی نی سالمه شیاف بزار

هنوز سونو نرفتم فردا باید برم دکتر که برام بنویسه 

شایدم به خاطر اونه که استراحت ندارم اخه با مادر شوهر زندگی میکنم ،انگار اون اصلا بچه دار نشده تا حالا.امروز صبح بهش گفتم لکه بینی دارم کاری نکرد😕

منم اوایل شوهرم میگفت خونه تمیز نی گفتم نمیتونم انجام بدم خوابالوم همیشه خستم دیگ خودش میفهمه ک واقع ...

بنظرت برم خونه مامانم اونجا هم ارامش دارم هم مامانم خیلی دلسوزه فقط پنج ساعت راه تا خونش 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
هنوز سونو نرفتم فردا باید برم دکتر که برام بنویسه  شایدم به خاطر اونه که استراحت ندارم اخه با ...

خب پس اگه سونو نرفتی فعلا شیاف نزار فقط استراحت کن عزیزم فردا هم برو دکتر ایشالا ک چیزی نیس

همه کسم دخترم❤
خب پس اگه سونو نرفتی فعلا شیاف نزار فقط استراحت کن عزیزم فردا هم برو دکتر ایشالا ک چیزی نیس

ان شاءالله مرسي