2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن اصلا اینجوری نیس باور کنید این چیز تلقین نکنید من دختر خوب و سر ب راهی بودم خدا یکی شبیه خودم داد تو قرانم نوشته سوره نور که خبیث برا خبیثه خوب برا خوب اگه بخونید خدا ب اندازه خودت میزاره تو کاست تو بعدا تو زندگی هم میتونی اخلاق شوهرت ببینی و درست کنی تا بشینی باصدتا پسر لاس بزنی و هی ازت سو استفاده کنن وازت افسرده بسازن و یه دله شکسته اصلااشتبانکنید

همیشه این طور نیس من خودم سه مورد رو می شناسم که خوشبخت نشدن یکیشون که اصلا خوشبخت نیس بعدش هم بستگی داره آدم خوشبختی رو تو چی ببینه ؟؟؟؟؟ من خودم دختر های پاک ی رو دیدم که الان بهترین زندگی رو دارن.

2740
نمیشه اینجوری گفت..ولی من ایطوری زیاد دیدم خیییلیم خوشبخت شدن خیلی باعث تعجبه

عزیزم دقیقاااااا اینطوریه ,,,,

دخترایی که با پسرا زیاد در ارتباط هستن تجربه کسب میکنن و  شناخت و اطلاعات کامل راجب مردها پیدا میکنن،،،و خیلی یا سیاست میشن ،،،،،،

اکثرا هم خیلی خوش زبون و چرب زبون شدن بخاطر ارتباط با پسرا ،،،،،

واسه همین وقتی ازدواج میکنن خیلی موفق میشن تو زندگیشون ،،،و شوهراشون خیلی هواشون رو دارن ،،،

همیشه این طور نیس من خودم سه مورد رو می شناسم که خوشبخت نشدن یکیشون که اصلا خوشبخت نیس بعدش هم بستگی ...

عزیزم نگفتم که بلا استثنا همه خوشبخت میشن !!!!

و دخترای پاک بدبخت میشن!!

میگم اکثریت اینطوری هست که دخترایی که با پسرا در ارتباط بودن با تجربه شدن  و با شوهرشون خییلی باسیاست رفتار میکنن

2706