2733
2739
عنوان

آبگوشت دوستاااااا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 48 پست
وا خودمم باردارم فکرم کشیده شد به ابگوشت 🤣🤣🤣حداقل تا جمعه ام احتمالا دسترسی ندارم چه ربطی داره

خب همون الان خودت خانما باآبوتاب تعریف میکنن بیشتر اذیت میشی عزیزدلم. منم میخواستم درمورد ی غذایی ازتو سوال کنم ببینم چقد اذیت میشی اما دیدم حامله ای و درست نیست

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همون الان خودت خانما باآبوتاب تعریف میکنن بیشتر اذیت میشی عزیزدلم. منم میخواستم درمورد ی غذایی از ...

🤣🤣🤣بپرس بابا من تو سرم الان پر غذاس. اتفاقا عشق میکنم هوس یه غذا بپیچه تو مخم هعی بهش فک کنم بعد چند روز بخورم

گمج اولین باره میشنوم بعد گلپر کی میریزی اینم نمیدونستم

آخر سر گلپر میریزم ، وقتی خاموش کردم.درش رو میزارم عطر گلپرش پخش میشه.همسرم گلپر خیلی دوست داره.منم دوست دارم به خیلی از غذاهام میزنم طعم و عطر خوبی داره.

گمج مال شمالی هاست ، همسرم دیده بود سبزه منم سبز دوست دارم و صنایع دستی هست برام هدیه گرفته بود.خورشت هم توش درست میکنم.خیلی خوبه.بزن توی نت گمج عکسش میاد عزیزم🍁

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2731
🤣🤣🤣بپرس بابا من تو سرم الان پر غذاس. اتفاقا عشق میکنم هوس یه غذا بپیچه تو مخم هعی بهش فک کنم بعد ...

وا 🤣دیوانه 

وا 🤣دیوانه 

🤣🤣🤣باور کن فک کن گیر به سوسیس داده بودم دقیقا سع ماه براش صبر کردم که سه ماه اولم تموم شه بعد بخورمش. اخر بعد سه ماه شوهرم گرفت اورد خونه مامانم گیرم داده بودم باید ببینم کل خانوادم دارن لقمه میزنن میخورن تا من بهم مزه بده🤣🤣🤣 یکی از خاطره انگیز ترین شبای زندگیم شد😍😍😍

نمیترکه سر گاز؟ 

نه اصلا ، اول که میخری آب توش میریزی میزاریم روی شعله خیلی کم چند ساعت آبش آروم میجوشه.بعد هر بار میخوای غذا توش درست کنی با شعله ملایم یا متوسط درست کن.نمیترکه.منم اول میترسیدم 😀

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2740

آبش رو تو کاسه میریزیم توش نون تریت میکنیم

مخلفاتشم میکوبیم با آبلیمو و فلفل قرمز و نون میخوریم

نونش یا بربری یا سنگک.. هر چی هم دوست داشته باشیم در کنارش میاریم مثله دوغ یا نوشابه.. سبزی خوردن.. پیاز خام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
دلم دیزی سنگی یا سفالی خواست. فک کنم توش خیلی لذیذ میشه. این دیزی سنگی روش استفاده اش کامل میگی؟ برا ...

من برای  هر نفر یه قاشق نخود و یه قاشق لوبیا سفید میندازم  یه سیب زمینی متوسط و ۱۰۰ گرم گوشت  نمک و زرد چوبه و ادویه و زیره کوهی و گوجه رب   این اندازه هایی که گفتم یه دفعه از یه رستوران پرسیدم روش پخت دیزی سنگی رو اون بهم داد حالا به تعداد خودتون موادش و زیاد کن ظرفتم نگاه به اندازه موادت کن بردار ولی این که مقدار زیاد رو بخاری میپزه یا نه رو نمیدونم من برای نهایت ۴ نفر گذاشتم  تابستونا ام که بخاری نیست میزارم رو  گاز با شعله کم زیرشم نسوز میزارم 

نه اصلا ، اول که میخری آب توش میریزی میزاریم روی شعله خیلی کم چند ساعت آبش آروم میجوشه.بعد هر بار می ...

اره میترسم منم ولی دلم غش میره از تصورش که خورش و ابگوشت توش حلیم میشه

🤣🤣🤣باور کن فک کن گیر به سوسیس داده بودم دقیقا سع ماه براش صبر کردم که سه ماه اولم تموم شه بعد بخو ...

عزیزم 😄چ بامزه

من برای  هر نفر یه قاشق نخود و یه قاشق لوبیا سفید میندازم  یه سیب زمینی متوسط و ۱۰۰ گرم گو ...

عالی بود جوابت همیشه مشکل داشتم سر نخودش اینا. به ازای هر نفر سیب زمینی متوسط میندازی؟ 

عه چجوررری توضیح میدی؟ قشنگ میپزه رو بخاری؟ خیلی تو فکرم اینجوری درست کنم شب ساعت چند میزاری چند آما ...

ساعت ۴ یا ۵ بعد از طهر میزارم  فرداش ۱ یا ۲ میخوریم قل خوردنشم بستگی به شعله بخاری داره  اگه بخاری نبود بزار رو گاز با شعله کم زیرشم نسوز بزار 

2706